Pagina 1 van 1
Winny haar oog is niet goed
Geplaatst: 18 mei 2005 10:38
door plenty
Zo is allles gezond en zo heeft je hond wat!!
Ik maak me grote zorgen om Winny haar rechter-oog ,
toen ik vanmorgen beneden kwam zag ik meteen dat haar oog niet in orde was , ik hoop niet dat ze een
'Lensluxatie' heeft , ze heeft duidelijk pijn ik mag er niet aankomen , ze loopt met haar kop naar beneden en ligt soms te rillen , ga straks even de de d.a met haar , maar ik weet niet of zij daar de oogdruk kunnen meten,
anders maar gauw naar Amsterdam.
Geplaatst: 18 mei 2005 10:48
door LongFields
Agossie, dat klinkt niet best! Arme Winny.
Succes bij de DA en beterschap voor je hond!
Geplaatst: 18 mei 2005 11:51
door jores
suc6 bij de da

Geplaatst: 18 mei 2005 15:18
door tomaj
suc6 bij de da
Of weet je al iest ??
Geplaatst: 18 mei 2005 15:28
door plenty
Hoi ben net terug van de d.a die dus niets kon vinden , ze zag wel dat Winny haar bek moeilijk open kan krijgen , als ze een blaf geeft gilt ze het uit van de pijn , en haar oog zit het derdeooglit er een beetje voor het is in de ooghoek ook wat rood.
We gaan het eerst proberen met 'Rimadyl' en een oogzalf , het mag niet erger worden anders wordt er een foto van haar kop gemaakt , ik hoop dat alles meevalt en dat ze snel weer de oude is.
_________________
Geplaatst: 18 mei 2005 15:29
door jores
ik hoop dat de zalf en rimadyl zullen helpen, geef d'r maar een dikke knuf
Geplaatst: 18 mei 2005 15:32
door plenty
jores schreef:ik hoop dat de zalf en rimadyl zullen helpen, geef d'r maar een dikke knuf
Dank je zal ik doen.
Geplaatst: 18 mei 2005 16:23
door Sjiel
Beetje lastig zalven als je niet aan het oog mag komen?
Geplaatst: 18 mei 2005 16:23
door Femia
Het gatverdarrie! Heel veel beterschap en een knuf voor Winny!
Geplaatst: 18 mei 2005 19:24
door plenty
Ik kreeg net van iemand een bericht , dat haar hondje een paar jaar geleden een grasaar achter zijn oogbol had , de hond heeft 2 maal 10 dagen met een drain in zijn kop gelopen , en toen kwam de grasaar er uit , dat zou ook bij Winny kunnen zijn , even kijken hoe het morgen is.
Geplaatst: 18 mei 2005 20:39
door Mantitaur
micha heeft ook constant haar derde ooglid rood, we hebben ook alles geprobeert, zalfjes e.d., volgens de DA is het een soort allergische reactie of uiting ervan, hoe hij het precies gezegd heeft weet ik niet meer, is al een jaar geleden, ze heeft er geen last van.
Geplaatst: 19 mei 2005 10:08
door plenty
Haar oog ziet er beter uit als gisteren , de zalf werkt gelukkig , de pijn in haar bek lijkt ook wat minder , want als ze geeuwt kan die wat verder open , nog maar even afwachten.
Geplaatst: 19 mei 2005 10:48
door Cindy de Wolf
Pffeww, hopenlijk zet het herstel door. Sterkte in iedre geval.
Cindy
