Pagina 1 van 1

ED advies

Geplaatst: 20 apr 2005 09:37
door loebas
Hallo forummers,

Bij mijn pleeghond (golden retriever van een goede fokker) is ED geconstateerd. Onze plaatselijke dierenarts heeft de hond verwezen naar het dieren orthopedisch centrum Amsterdam, maar de fokker gaf aan dat dierenkliniek Hellendoorn ook heel goed is en goedkoper. Heeft iemand ervaring met een van beide. Ik hoor graag van ervaringsdeskundigen.
groeten Elly

Geplaatst: 20 apr 2005 10:00
door Branka
Hellendoorn ken ik niet, over Amsterdam heb ik niets dan goeds gehoord maar inderdaad onze eigen d.a. gaf aan dat die aan de prijs is.
Zelf zijn wij met onze hond door de d.a. naar Wageningen verwezen. Daar hebben we dus zeer positieve ervaringen mee.
Kan je dus helaas niet veel verder helpen :wink:

Geplaatst: 20 apr 2005 10:10
door Caro.
Ik heb ervaring met het Orthopedisch Centrum Amsterdam: mijn hond is daar aan ED (LPC) geopereerd. Ik was er uitermate tevreden over. Hele fijne en kundige mensen met echt hart voor de dieren.
Inderdaad heb ik wel lagere prijzen gehoord voor de operatie, maar voor mij was het vertrouwen wat ik direct in de mensen daar had het belangrijkste.

Met de andere kliniek in Hellendoorn heb ik geen ervaring, dus daar kan ik niks over zeggen.

Geplaatst: 20 apr 2005 12:07
door Nono
Dierenkliniek Hellendoorn is heel goed. (zelf geen ervaring) maar kennisen hebben hun hond daar laten opereren en zij hebben daar een goede ervaring. In hellendoorn zitten goede artsen met een hart voor dieren. Overigens denk ik dat je niet naar prijs moet kijken, maar dat je af moet gaan op je gevoel. Het is toch een basis van vertrouwen.

Geplaatst: 20 apr 2005 12:15
door Sjiel
Hellendoorn is geen specialistenkliniek, DOCA wel.

Geplaatst: 20 apr 2005 19:46
door Scooby
Hoi,

In Hellendoorn zit een 'gewone' dierenkliniek. Zij doen wel orthopedische operaties, maar zijn geen orthopeden. (Vandaar ook dat ze goedkoper zijn.)
Zelf heb ik hele goede ervaringen met Lana bij de Wagenrenk in Wageningen.