Pagina 1 van 1
teef is net loops geweest en heeft iets afscheiding
Geplaatst: 02 jan 2005 14:24
door Zanyah
hallo,
Graag zou ik de volgende vraag voorleggen. Mijn teef is 22 dagen geleden loops geworden en alles verliep verder normaal.
Haar tut is inmiddels ook weer redelijk tot normale grote geslonken. Nu had ze vanmorgen een klein kloddertje geel/groen aan haar tut hangen. Dit stonk verder niet, en ik kan ook verder geen symptomen zien die op een baarmoederontsteking wijzen. Is dit nu dan gelijk reden om naar de dierenarts te rennen? Of is dit iets wat vaker voorkomt?
Geplaatst: 02 jan 2005 14:40
door Caro.
Met geel/groene afscheiding zou ik zeker naar de dierenarts gaan, dit duidt toch richting een ontsteking.
Bij witte afscheiding is er in principe niks aan de hand.
Hoe is haar temperatuur? Als die verhoogd is, zou ik vandaag nog de dierenarts bellen, zo niet dan wel morgen naar de dierenarts ivm de afscheiding.
re
Geplaatst: 02 jan 2005 14:50
door Anne-lieke
drinkt ze ook meer dan normaal...?
Geplaatst: 02 jan 2005 14:54
door Zanyah
o, jullie zijn snel vandaag! Verder geen bijzonderheden. Eet normaal, drinkt normaal. Ze speelt en wil graag naar buiten. Haar temp is ook normaal. 38.2
Vandaar dat ik ook iets heb van moet ik gelijk alarm slaan. We houden haar uiteraard goed in de gaten !! En mocht er een syptoom veranderen dan zit ik gelijk bij de DA!
Geplaatst: 02 jan 2005 16:17
door jip007
geel-groen is niet goed , hier krijgen ze dan gelijk een ab kuur

Geplaatst: 02 jan 2005 16:26
door Dorien
Tut? Vulva heet dat gewoon hoor.
Geplaatst: 02 jan 2005 19:11
door Zanyah
oeps! ik bedoel natuurlijk vulva!

Geplaatst: 02 jan 2005 21:03
door Ca Cajuina
Ik zou het toch even laten nakijken. Beter een keer teveel dan te weinig naar de dierenarts.
Geplaatst: 03 jan 2005 11:01
door Zanyah
Dank voor alle adviezen!Heb toch maar een AB-kuurtje gehaald voor de dame. Betere meeverlegen als omverlegen
Geplaatst: 08 jan 2005 12:53
door annepanne
Qua tijdstip klopt t niet geheel met een baarmoederontsteking (is meestal zo'n 9 wkn na loopsheid) maar beter t zekere voor t onzekere! Enne: Tut is een prachtig koosnaampje, hoor!

Geplaatst: 08 jan 2005 13:04
door Mol
jip007 schreef:geel-groen is niet goed , hier krijgen ze dan gelijk een ab kuur

hier een wobenzym keurtje
mol
