Pagina 1 van 1
E.G. foutloos afgerond
Geplaatst: 30 nov 2004 12:07
door DogoDonna
Donna heeft de E.G. foutloos afgerond!!!! Ze deed alle oefeningen super goed.
Jammer dat we geen officieel examen hadden, maar de trainer heeft genoeg kennis en ervaring (tientale jaren) om te bepalen hoe de honden het gedaan hebben. In de loop der jaren zijn er teveel mensen die hun hond niet voldoende kunnen laten 'volgen' en dan zak je voor een examen, vandaar dat hij geen examens meer doet.
Op naar de V.E.G.!!!
Geplaatst: 30 nov 2004 12:24
door Roelfien
Van harte gefeliciteerd, hartstikke goed.
Maar het is eigenlijk wel een rare beredenering van die trainer dat hij geen examens meer afneemt omdat er te weinig mensen slagen.

Want jij bent nu foutloos door je onofficiele examen gekomen, maar anderen die dus eigenlijk zouden zakken op een echt examen mogen dus ook door naar de volgende gehoorzaamheidscursus?

Geplaatst: 30 nov 2004 12:34
door DogoDonna
Hij werkt wel naar de examen oefeningen toe, alleen zit de examinator er niet meer bij. Zijn uitgangspunt is uiteindelijk een hond hebben waar je thuis plezier van hebt en die thuis functioneert.
In de loop der jaren heeft hij gemerkt dat er toch veel mensen zijn die denken dat het tijdens het uurtje cursus moet gebeuren, dat kan natuurlijk niet. Maar hij kan en wil geen mensen veranderen, alleen proberen om die mensen wat te leren. Wat mensen daarmee doen is aan henzelf.
Andere zijn wel fanatiek, leggen de lat hoog en gaan voor perfectie (ik ook

).
Kijk, ik ken de trainer al jaren en heb met onze vorige dogo ook bij hem getraind, toen nog wel officieel, we hebben toen de EG en VEG met 79 punten!! gehaald. Ik weet dat hij gewoon erg goed is, voor mij is een papiertje dan niet zo belangrijk, ik ga ook geen wedstrdijen doen. Ik wil een hond die goed getraind is en wordt.

Geplaatst: 30 nov 2004 15:06
door Megannetje
Gefeliciteerd hoor!

Geplaatst: 02 dec 2004 19:04
door annepanne
Leuk! Moet zelf volgende week voor EG, maar foutloos zal wel niet lukken...

Geplaatst: 03 dec 2004 09:43
door DogoDonna
annepanne schreef:Leuk! Moet zelf volgende week voor EG, maar foutloos zal wel niet lukken...

Succes

Geplaatst: 08 dec 2004 20:42
door annepanne
Thanx!
