Pagina 1 van 1

Geplaatst: 03 jun 2004 15:43
door Elvira
ik heb het de laatste tijd gebruikt tegen teken (met vlooien geen probleem, met teken des te meer). Iemand in het dorp had er goede ervaringen mee, werkte niet 100%, maar dat doet de rest ook niet. Ik heb hem elke keer ingespoten voor het wandelen. Hij had minder teken dan als ik het vergat, maar nog wel teken. Ik heb het op een paar gevangen teken gespoten en die gingen wel langzaam dood (ze spartelden steeds langzamer).

Elvira

Geplaatst: 04 jun 2004 17:21
door Elvira
Degene die mij dit aanraadde spoot haar honden voor elke wandeling in. Ik spuit niet zoveel dat hij echt helemaal nat is, maar als ik het een keer vergeten was, had hij veel meer teken.

Elvira

Geplaatst: 24 jul 2006 20:45
door Hobbes
Ik zag net Ecostyle druppels voor in de nek heeft (voor een paar weken) en spray (telkens opnieuw inspuiten).

Verder hebben ze ook nog een vlooien-tekenband en omgevingsspray voor je huis: dat laatste heb ik net gekocht. Helaas kan ik nog niet zeggen of 't werkt allemaal, heb het pas net ontdekt.

Geplaatst: 24 jul 2006 21:43
door peggy en vinnie
de druppeltjes voor in de nek hebben ze hier ook :wink: ik had eerst frontline maar dat vindt ik eigenlijk maar troep, dit is op natuurlijke basis en werkt hier tot nu toe prima heb hier nog geen vlo gezien en ik heb 3 honden :cheer: