Pagina 1 van 1

Handigste route naar Denemarken (Roskilde, Seeland)

Geplaatst: 17 jan 2004 13:45
door LongFields
Ik ga binnenkort naar Denemarken (niet voor vakantie maar voor een dekking) en ben nog nooit deze kant uit geweest.
Inmiddels heb ik wel de ANWB-routeplanner uitgeprint, maar ik vraag me af of er mensen op dit forum wel eens per auto naar Denemarken (Seeland) zijn gegaan. Graag zou ik jullie route willen weten, per PB is ook prima!

Het plaatsje waar ik naar toe moet heet Solrød Strand, ligt als het goed is vlakbij Roskilde.

Alle tips zijn welkom!

Geplaatst: 17 jan 2004 13:55
door LongFields
Martijn schreef:Via duitsland lijkt me zo.
Ja, zover was ik zelf ook! ;)
Ik vraag me alleen af of het handiger is om via het veer te gaan (en zo ja, vanaf welke plaats in Duitsland en naar welke plaats in Denemarken) of om via de brug te gaan (is tolbrug en erg kostbaar heb ik begrepen).

Graag zou ik ook weten wat de kosten zijn van de veer-overtocht.

Geplaatst: 19 jan 2004 02:53
door Theo
gewoon door Denemarken gaan en via de tolbrug dat is nl goedkoper dan de veerboot , via de brug kost het nog geen 70 euro heen en terug en met de boot ben je ongeveer 100 euro kwijt en dan moet je volgens mij nog over de tolbrug als ik het mij goed herinner plus dat je dan ook nog wat ziet van Denemarken en het laatste stukje van Hamburg naar de veerboot is een ramp , stervensdruk als je pech hebt en dan doe je er zo een paar uur over en in die tijd had je al heel ver Denemarken in kunnen rijden.