Speds
Geplaatst: 10 jan 2004 15:49
Ik zoek info over een klein hondje uit Noorwegen, er komt het woord Speds in voor.
Gr Bertus
Gr Bertus
Een gegefen paart nooid in sein bek keiken.Annet schreef:Of de Norbottenspets, maar inderdaad wel met een t.
Ik bedoelde het niet lullig en het maakt me persoonlijk niet zoveel uit, maar als je bij Google wilt zoeken, is het handig dat je het goed spelt.idorh schreef:Een gegefen paart nooid in sein bek keiken.Annet schreef:Of de Norbottenspets, maar inderdaad wel met een t.
Maar bedankt in iedergeval, nu kan ik mijn kennis gelukkig maken met de foto.
Gr Bertus.
Een -spelt -wordt toch gebruikt door een kleermaker???Annet schreef:Ik bedoelde het niet lullig en het maakt me persoonlijk niet zoveel uit, maar als je bij Google wilt zoeken, is het handig dat je het goed spelt.idorh schreef:Een gegefen paart nooid in sein bek keiken.Annet schreef:Of de Norbottenspets, maar inderdaad wel met een t.
Maar bedankt in iedergeval, nu kan ik mijn kennis gelukkig maken met de foto.
Gr Bertus.
idorh schreef:Een -spelt -wordt toch gebruikt door een kleermaker???Annet schreef:Ik bedoelde het niet lullig en het maakt me persoonlijk niet zoveel uit, maar als je bij Google wilt zoeken, is het handig dat je het goed spelt.idorh schreef:Een gegefen paart nooid in sein bek keiken.Annet schreef:Of de Norbottenspets, maar inderdaad wel met een t.
Maar bedankt in iedergeval, nu kan ik mijn kennis gelukkig maken met de foto.
Gr Bertus.
Gr Bertus.