Pagina 1 van 1

Puppy ziek?

Geplaatst: 07 feb 2024 14:50
door JayBreda
Hallo allemaal, mijn puppy is nu 4 maanden oud en tot deze week ging zijn zindelijkheid steeds beter, poepen doet hij niet meer binnen en plassen ook bijna niet.

Tot mijn verbazing laat hij sinds een aantal dagen plotseling tijdens het lopen door de woonkamer urine los, alsof hij het zelf niet doorheeft, en ook plast hij ineens steeds vaker bewust binnen en ook in zijn mandje. Ik vraag mij nu af of dit te maken heeft met de zindelijkheid, puberen etc of dat hij misschien iets aan zijn blaas mankeerd, ik wilde even kijken wat jullie mening hierover is voordat ik vandaag dierenartsen moet gaan zoeken aangezien het de eerste keer naar de dierenarts zal zijn in nederland. (Spaanse puppy en ben pas terug verhuisd naar nederland).

Even voor de extra info, zijn eetlust en energie is enorm en vertoont verder geen ziekte kenmerken. En het gaat om een dalmatiƫr mix.

Re: Puppy ziek?

Geplaatst: 07 feb 2024 15:17
door thom
Het zou misschien een blaasontsteking kunnen zijn, dat zou het vele plassen verklaren.
Zoek en bel een dierenarts, vang wat urine op en breng het de DA voor onderzoek.

Re: Puppy ziek?

Geplaatst: 07 feb 2024 22:24
door ranetje
Ja wat Thom schrijft, hoogstwaarschijnlijk blaasontsteking :ok:

Re: Puppy ziek?

Geplaatst: 08 feb 2024 09:58
door twinkeltje
Ik hoop dat je snel weet waarom

Re: Puppy ziek?

Geplaatst: 09 feb 2024 14:21
door Emma
Als er ook echt dat dalmatier inzit, dan kan het zijn dat ze extra gevoelig is voor blaasontstekingen.
Dus ja, zoals voor mij is gezegd, zeker even urine laten onderzoeken bij da.