Pagina 1 van 1

Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 13:32
door Wenneke
Afbeelding
Oh, oh ze zijn nu 9 maanden en Sora is loops....🙈

Re: Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 14:30
door ranetje
:LOL:
Charmant broekje :tongue: :lol1:

Het is afhankelijk van je inrichting, maar ik heb mijn loopse teven nooit een broekje aangedaan.
Ze hielden zich zelf gewoon schoon.
Zal niet altijd lukken, maar bij mijn honden ging dat prima :D

Re: Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 15:04
door twinkeltje
Staat haar best

Re: Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 19:54
door Wenneke
Overdag heeft ze hem niet aan. Dan zitten ze in de keuken, maar kunnen ze niet bij elkaar. Daar hebben we ook plavuizen.
Als we thuis zijn zijn ze bij ons in de woonkamer, maar wel bij elkaar.
Zowiezo heeft ze hem dan aan voor als Nani op haar springt. Dat geeft ons ook iets meer tijd om te reageren. We willen geen pups🤣
Afbeelding

Re: Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 20:23
door Branka
Ze ligt erbij als mevrouw Wijdbeens :LOL:

Maar ze hebben nog niet door hoe ze over het paneel kunnen? :ok:

Re: Heel charmant

Geplaatst: 26 jan 2023 21:17
door ranetje
Ik zat ook al te kijken naar die afscheiding.
Als ze "lust" heeft springt ze daar toch overheen?

Ik zie het zo voor me sorry :oeps: :lol1:

Re: Heel charmant

Geplaatst: 27 jan 2023 06:55
door Wenneke
Heb een puppycam waar ik ze mee in de gaten houden. Tot nu toe zijn ze rustiger dan als ze bij elkaar kunnen de hele dag. Eigenlijk slapen ze alleen maar
Afbeelding

Nani ligt bij de deur . En Sora net achter de bar. ( Je zier net dr billen).
Staat ook nog een bench tegen het hek aan... we houden het in de gaten. Mochten ze die neiging krijgen kan ik thuis werken.

Afbeelding



Afbeelding

Re: Heel charmant

Geplaatst: 27 jan 2023 11:10
door ranetje
:ok:
Succes :D

Re: Heel charmant

Geplaatst: 28 jan 2023 14:16
door blondie
Als ze dekrijp straks is, zou ik ze niet op die manier in de keuken houden zonder dat jullie erbij zijn.
Ik kon teef en reu ook bij elkaar in huis houden tijdens loopsheid, ook buiten wandelen en los laten lopen ging goed.

Kon wel zien wanneer ze dekrijp was aan gedrag van de reu. Dat waren de momenten dat ik ze geen seconde meer zonder toezicht liet. Als ik naar de wc ging nam ik 1 hond mee de gang op en de woonkamerdeur ging dicht. Werken, 1 hond in een andere ruimte dan de ander met zelfs een haakje op de deur, idem 's nachts.

2 verschillende combinaties gehad op die manier, maar als de teef echt dekrijp was moesten we echt scheiden als we er niet waren, en een traphekje of bepaalde blokkade volstaat dan niet, springen ze zo overheen op een bepaald moment.
Ook trouwens als we zelf rustig wilden zitten, bij dekrijpheid was het echt de natuur die de overhand nam en was het hijgen, tsjenken en soms piepen. En een teef die zich telkens kwam aanbieden, dus meestal gingen ze dan ook op een bepaald moment even apart van elkaar want we werden er dan zelf ook doodzenuwachtig van, maar verbieden of boos worden helpt niet en is ook niet terecht vond ik.

Re: Heel charmant

Geplaatst: 03 feb 2023 09:03
door Wenneke
Rond welke tijd is de gevaarlijke periode? Ik hoor vaak de periode na het vloeien. Sommige zeggen ongeveer 23 dagen na de eerste dag. Merk echt nog niet veel. Op wat gesnuffeld na. Maar ze laten elkaar verder helemaal met rust...
Afbeelding

In de tuin gisteren. Daar blijven we natuurlijk bij😉.
En net ff op de puppycam gekeken. Liggen echt de hele dag te slapen.
Denk dat ik het zo maar laat na de loopsheid🤣🤣. Ze zijn zo rustig en slopen helemaal niks.

Afbeelding

Re: Heel charmant

Geplaatst: 03 feb 2023 09:39
door twinkeltje
Wat een lief stel zo

Re: Heel charmant

Geplaatst: 04 feb 2023 11:46
door ranetje
Wat de "gevaarlijke tijd" is kan heel erg verschillen.
Vaak is dat op het moment dat de uitvloeiing helder wordt, dus dat je bijna geen bloed meer ziet.
Dat is géén garantie. :8):
Er zijn honden succesvol gedekt op heel verschillende momenten tijdens de loopsheid.
De een na een paar dagen, de ander na 14 dagen en weer een ander na 21/23 dagen.