Pagina 1 van 1

Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 20 jan 2023 19:33
door blondie
Twee jaar geleden rond deze tijd stonden we je op Schiphol op te wachten. Spannend, maar extra spannend omdat we vlak voor je op transport ging wat medische dingetjes van je doorkregen.
Meid wat was je mager, maar wat leek je ons snel te vertrouwen.
Doodmoe na aankomst.

Afbeelding
Na een moeilijke eerste paar dagen die veel langer leken dan was, waarbij ik enorm twijfelde, kon ik gelukkig de knop omzetten.
Langzaam aan ging het gelukkig beter, met jou, met Aak tussen jou en ons en de handvatten en daadwerkelijke hulp in vorm van kenneldelen die nodig bleken en andere adviezen van mensen hier op dit forum.
Langzaam maar zeker kon je groeien, letterlijk maar ook figuurlijk en wij groeiden met je mee. Hoe jij in het leven stond en staat, respect nog steeds en diepe bewondering gewoon.
Afbeelding
Aak en jij konden elkaar na gewenning ook goed hebben :')


Afbeelding
En what goes around comes around :engel: je kreeg een Glory erbij..

Afbeelding

Afbeelding


Afbeelding
Lieverd, kanjer mooie meid van binnen en buiten wat houden we intens van je! :hartjes:


Afbeelding
En ik heb het idee dat je het ook op jouw beurt wel ok vindt bij ons.


Afbeelding

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 20 jan 2023 20:43
door ranetje
:I:
Die laatste foto :mrgreen: :lol1:
Ik geloof zeker dat ze het bij jullie prima naar haar zin heeft :D

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 20 jan 2023 20:48
door Branka
Jeetje! Twee jaar alweer?!
Wat is ze geweldig geland bij jullie en een mooie ontwikkeling. Op naar nog heel wat meer jaren bij jullie!

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 21 jan 2023 00:05
door Hazenrein
Leuke foto’s! En wat een heerlijke match.

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 21 jan 2023 07:34
door twinkeltje
Je hebt echt een leuk trio en wat doet ze het goed daar tussen

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 21 jan 2023 12:39
door krullie
met haar gat in de boter gevallen.
wat een mooi clubje honden.

Re: Chara 2 jaar in ons leven

Geplaatst: 22 jan 2023 13:41
door blondie
Bedankt allemaal!
Wij hebben het echt getroffen met haar. Ze heeft een heel bijzonder mooi karakter. Match met Aki na gewenning had niet beter kunnen zijn, en later Glory toegevoegd en die past hier ook gewoon prima tussen.
3 totaal verschillende karakters, maar ook overeenkomsten en in combi met de katten gaat het ook nog eens erg goed.

Kan ook wel merken dat ze nu volledig "geland" is, ze was vrij snel gewend. Maar nu merk je ook echt dat we elkaar inmiddels door en door kennen.