Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Dagvaarding is gegrond

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
ranetje
Zeer actief
Berichten: 55814
Lid geworden op: 10 apr 2006 11:41
Mijn ras(sen): Griffon Korthals
Aantal honden: 1
Locatie: Gelderland

Re: Dagvaarding is gegrond

Ongelezen bericht door ranetje »

We zullen zien wat dit oplevert
Afbeelding
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Sandra&co

Re: Dagvaarding is gegrond

Ongelezen bericht door Sandra&co »

Nou, laten we het hopen, wel wereldwijd graag.

Ik ben zó'n optimist...
Sandra&co

Re: Dagvaarding is gegrond

Ongelezen bericht door Sandra&co »

Plus, dat is niet wat de minse willen. Die willen juist zo'n vacuumgezogen neus. Want een Bull die niet snurkt is geen echte.
Bello123
Vaste gebruiker
Berichten: 78
Lid geworden op: 23 mar 2019 21:23

Re: Dagvaarding is gegrond

Ongelezen bericht door Bello123 »

Als de fok van die rassen verboden wordt in Noorwegen, dan halen de mensen wel een broodfokbull of cavalier uit het buitenland. Dan ben je nog verder van huis. Dan kun je Jan met de Pet beter een franse bull uit Noorwegen laten kopen, dan is de kans dat die goed gefokt is (niet het fokken van het ras, maar dat de ouderdieren en de pups zelf in goede welzijn leven en opgroeien) veel hoger. Verbieden is te makkelijk, maar over de gevolgen daarvan denkt dan weer niemand na.
Bello123
Vaste gebruiker
Berichten: 78
Lid geworden op: 23 mar 2019 21:23

Re: Dagvaarding is gegrond

Ongelezen bericht door Bello123 »

Mja, ik weet het niet zo net. Mensen halen toch wel een hond die ze willen hebben en de controles bij broodfoktransporten zijn toch 3x niks. Voorlichting geven en desnoods eisen stellen aan bulldoggen met snuit (o.a.) werkt beter. Want wie gaat nu die mensen die daar in de pampa wonen controleren op hun type hond? Ten tijde van de RAD-wetgeving in NL had ook iedereen een boxerkruising, dat zul je daar ook krijgen.
Ben wel benieuwd om hoeveel honden het nu daadwerkelijk gaat? Hoeveel franse bullen en cavaliers worden er met stamboomfok jaarlijks gefokt in Noorwegen en hoeveel worden er daadwerkelijk geregistreerd?
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”