Pagina 1 van 1
Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 13:20
door Crescent
En verder? Wordt het kadaver nog onderzocht om de doodsoorzaak te achterhalen? Bij dat cremeren krab ik me wel even achter mijn oren.
Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 13:36
door Crescent
Nanna schreef: ↑22 mar 2021 13:26
Crescent schreef: ↑22 mar 2021 13:20
En verder? Wordt het kadaver nog onderzocht om de doodsoorzaak te achterhalen? Bij dat cremeren krab ik me wel even achter mijn oren.
Daar stond een hele happening bij van geld ophalen voor de crematie. Dat heb ik maar even weggelaten
Zit al lang door de comments de waden op FB

Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 13:49
door Crescent
Vier dingen snap ik niet. Er zit stro in de vacht. Het kadaver ligt naast de vuilnisbak. Rustplaats a31 in Harlingen lijkt me enkel logisch voor een verhandelt vrachtje Poolse pups, of eventueel uit Noordelijker landen. Een beetje zelfrespecterend handelaar neemt dan toch de moeite om het kadaver in de afvalbak te doen lijkt me. Dus er was, mits gedumpt, blijkbaar haast bij geboden. Het blikje ernaast, wat is het? Da's in elkaar geduwd dus geschikt om vingerafdrukken van te halen. Ja, ik weet dat er voor deze poppenkast mankracht noch geld is. Maargoed, als er geld in kan worden gezameld voor een crematie, kan dat dan niet voor een onderzoek dat in elk geval eea. kan uitsluiten? Dierenambulance die met geen woord rept over een sectie of ander onderzoek en de comments op FB is een lange slinger met niets dan schande.
Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 16:18
door hakunamatata
Die dierenambulance de Waadhoeke is vreemd volk, daar hoef je in elk geval niks van te verwachten.
Wel een bizarre vondst zeg. Ik ben ook juist benieuwd naar het verhaal erachter en zou liever sectie zien dan crematie.
Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 16:25
door dagmar88
Ze willen
het graag cremeren

Re: Dode herderpup gevonden
Geplaatst: 22 mar 2021 23:08
door dagmar88
Frootje schreef: ↑22 mar 2021 22:40Of misschien was het inderdaad een broodfoktransport. Wie zal het zeggen.
Normale hondjes onder de 15 weken gaan niet met stro en al de grens over. Die is gewoon van tussen de broertjes en zusjes uit de kooi geschept en naast de inhoud van de asbak gegooid.
Waarom zouden die chauffeurs zorgvuldig met een kadaver omgaan?