Pagina 1 van 1

Ogenfoto´s

Geplaatst: 06 sep 2020 13:47
door Alfilillo
Een tijdje geleden hebben we een goede camera gekocht. Mijn zoons vinden het leuk om ermee te experimenteren en zo maakte de jongste van 10 wat foto´s van Alfil en Lily in de donkere gang. Je ziet eigenlijk alleen maar één oog, maar ik vind het heel mooi hoe hierin het wezen van de twee honden weeregegeven is. Alfil is zo zacht en gevoelig van aard, Lily is ook ontzettend lief, maar heeft iets fellers en ontembaarders.
Geen idee of er nog iets van te zien is als het programma de resolutie verkleint. Misschien zijn je alleen nog maar twee zwarte vierkanten. In dat geval alvast excuses.

Afbeelding



Afbeelding

Re: Ogenfoto´s

Geplaatst: 06 sep 2020 19:29
door Alfilillo
Zinodo schreef:Ahh goed zo, je moet jong beginnen :E: mooie sprekende oogjes! :I:
Ja, ik vind het echt leuk dat ze geïnteresseerd zijn :I: . Van mij hebben ze het in ieder geval niet :mrgreen: , maar ik kijk wel heel graag naar mooie foto's die door anderen gemaakt zijn.

Re: Ogenfoto´s

Geplaatst: 06 sep 2020 19:30
door Alfilillo
Célie schreef:Je kunt inderdaad aan de ogen al verschil van aard zien. :D
Ja hé, iets met ogen en spiegels van de ziel...

Re: Ogenfoto´s

Geplaatst: 07 sep 2020 12:41
door DeDiana
Mooi gedaan! En inderdaad, blikken en ogen zijn vaak zo veelzeggend :I:

Re: Ogenfoto´s

Geplaatst: 07 sep 2020 21:27
door Alfilillo
Dank jullie wel!