Pagina 1 van 1

Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 13:50
door Doyaquba
Blijft me verbazen hoe klef die twee zijn, ze schelen maar 13 maanden, maar nog nooit zo erg gezien bij onze honden :lol1:
Altijd moeten ze tegen elkaar, op elkaar of naast elkaar slapen :I: ons koppeltje. Nooit gedacht dat die eenlingpup zo sociaal en makkelijk met andere honden zou worden, wel gehoopt. Toch vooral te danken aan zijn grote vriendin :-D

Afbeelding

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 15:06
door mosquito1980
Gezellig duo :I:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 16:17
door Doyaquba
Echt hoor, vriendjes voor het leven :love: . Bayleigh ligt ook vaak op of tegen haar moeder aan te slapen, die slaapt gewoon niet graag alleen denk ik. Donner kan dan weer wat minder bij Quira, die laat alleen haar dochter in dr mand toe. Al met al is het een ideaal roedeltje, nooit ruzie of ander gedonder .

Er staan trouwens genoeg manden en dergelijke hoor :lol1: boxers stapelen gewoon graag...als er een nestje is ligt t ook allemaal bovenop elkaar, en koud hebben ze het niet hoor :mann:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 16:20
door bram en thijs
Wat zijn ze leuk, zo saam

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 18:23
door ceciel
Heerlijk om te zien :I: Zou er zo bij kruipen :lol1:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 19:09
door Doyaquba
ceciel schreef:Heerlijk om te zien :I: Zou er zo bij kruipen :lol1:
Doe ik soms ook hoor :lol1:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 22:55
door Doyaquba
Samen kijken naar Forrest Gump, willen vast meerennen :lol1:

Afbeelding

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 22:58
door GrethavW
Wat een mooi stel :I:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 23:03
door hakunamatata
Stiekem een zwak voor boxers. Wat een leuk duo :I:

Re: Klef stel

Geplaatst: 09 mar 2020 23:10
door Doyaquba
Bedankt allemaal, ze gaan nog naast de pootjes lopen :wink:

Wil heel graag nog eens mooie foto's van alledrie, maar boxers en poseren is wel een dingetje...ze hebben niet echt een grote aandachtsspanne. Als je er twee hebt zitten loopt de derde weer weg :LOL: of ze trekken gekke bekken en maken bokkensprongen, zoals de sneeuwfoto's die ik hier had gedeeld.

Re: Klef stel

Geplaatst: 10 mar 2020 09:32
door Tineke
Wat lief :I: . Beau, de boxer die ik in het verleden had ,was ook zo'n plakkerd op de andere honden.
Hij sliep bij voorkeur op Rio .

Re: Klef stel

Geplaatst: 10 mar 2020 11:13
door Doyaquba
Nog een keer klef en bef. Voor wie zich afvraagt waarom die derde van ons er niet op staat, die pakt haar rust na de dekking van vorige week en wenst niet gestoord te worden door de jeugd :lol1:
Ze doen trouwens ook wel meer dan alleen slapen, maar dan kan je geen foto's maken meestal :LOL:

Afbeelding