Pagina 1 van 1
Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 13:11
door Elineee
Pff, donderdag wordt onze hond geopereerd aan haar poot. Ik vind het zo sneu voor haar. Goed herstel is erg belangrijk, vandaar een bench. Ze blaft er alleen maar naar dus ben bang dat dit niks wordt. Nu maar een kamer helemaal leeg maken zodat ze daar kan liggen en toch nergens op Kan komen. Heb ik verder nog dingen nodig? Koelmatten, ander eten voor als ze niks wil, speciale kleedjes? Ik heb echt geen idee..
Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 13:44
door runninggirl
Misschien wat puzzels of snuffelspelletjes die ze liggend kan doen?
Ik vond het zelf wel fijn om een soort rooster te hebben zodat er al snel een verwachtingspatroon was van wanneer rusten, wanneer eten, wanneer oefeningen doen of puzzelen, wanneer in de tuin zitten, etc.
Ik ging tijdens het herstel van mijn hond in ieder geval elke ochtend en elke middag met haar een uur in de tuin liggen (zij aangelijnd naast mij dus op de grond). Zo kreeg ze toch wat geurtjes en geluiden mee van buiten en miste ze het vele wandelen wat minder.
Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 13:50
door maart
Ik heb momenteel ook een revaliderende hond, ik hou ze vooral naast mij, ze is het best kalm te houden als ze los ligt.
Enkel als ik ga werken zit ze in de bench, 's nachts idem. Als het te doen is, ligt ze buiten naast me.
Qua werken moet ik deze week nog een halve dag en volgende week nog 3 halve dagen en dan ben ik 4 weken thuis. Ideaal voor de revalidatie.
Het is toch best wel intens immers.
Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 14:14
door Elineee
Ik ben de eerste week vrij, heb daarna zoveel mogelijk oppas geregeld, Max 3 dagen 3 uurtjes alleen. Als ze alleen is moet ze in de andere kamer, bench wordt niet wat denk ik. Verder mag ze gewoon naast mij. In de tuin zitten is een goed plan! En een schema hebben ook. Verder nog speciale dingen in huis gehaald?
Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 14:18
door maart
Een berg kauw spullen en wat kauwspeelgoed heb ik ingedaan

Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 16:41
door Elineee
Ok thanks! Wat is kauwspeelgoed als ik vragen mag? Haha
Re: Bijna zover
Geplaatst: 29 mei 2018 17:04
door maart
Gewoon, speelgoed dat kauw bestendig is. Ik heb enkele dingen van Kong, die kun je ook vullen met wat eetbaar spul zodat ze er wat mee bezig zijn, Daarnaast een been waarin je smeerkaas kunt smeren.
Re: Bijna zover
Geplaatst: 31 mei 2018 07:54
door maart
Succes vandaag!
Re: Bijna zover
Geplaatst: 31 mei 2018 08:01
door Zamunda
Wat voor operatie krijgt ze? Succes vandaag!
Re: Bijna zover
Geplaatst: 01 jun 2018 15:29
door duitse herder
Voor Noah had ik een 1 persoons matras in huis, daaromheen een laag hekje van een konijnen ren. Zij zou nieuwe kruisband krijgen, maar die bleek toch niet gescheurd. Daardoor is haar revalidatie anders gegaan dan bij andere.
We deden wel veel denk spelletjes, eten standaard in haar kong,, zodat ze toch nog beetje moe was. Na geloof ik 3-4 weken mocht ze alweer wat lopen gelukkig