Pagina 1 van 1

Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 13 aug 2017 22:11
door Fabiola17
Weet iemand toevallig een omheinde wandelplek?
Mag klein of wat groter zijn, ergens tussen Groningen en Utrecht zou ideaal zijn.

Re: Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 14 aug 2017 16:23
door mijke
Ik denk dat in principe alle natuurgebieden waar runderen lopen omheind zijn. Maar daar mag dan meestal je hond niet los (al doe ik het soms wel als het heel rustig is omdat ze erg goed luistert en totaal niet jaagt). Hier in grunn heb je bij park selwerd wel een voetbalveld dat niet meer word gebruikt met een hek er om. Als je een touwtje meeneemt kun je het hek goed dicht maken. Dat is natuurlijk niet om te wandelen, wel voor oefenen of ballen gooien oid.

Re: Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 14 aug 2017 16:52
door ~Suzanne~
Hm... dat "omheind ivm koeien" is doorgaans wel zo dat honden daar probleemloos onderdoor of tussendoor gaan. Vaak is dat dan ook een een afscheiding onder stroom dus .. daar zou ik echt mee uitkijken..

't Leesten is zo'n terrein maar dat is dan wel meteen weer zo groot dat ik er altijd aan twijfel of er niet ergens toch ongezien een beschadiging in het hekwerk zit.

Suzanne

Re: Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 14 aug 2017 17:30
door xSuzannex
Niet echt een wandelplek, maar wel iets waar je lekker bezig kan zijn met je hond met veel ruimte. in bunnik (bij utrecht)
http://www.hondenspeelparadijs.nl/

Re: Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 14 aug 2017 21:24
door Shibby
Het Leesten bij Apeldoorn

Re: Wandelplek omheind gezocht

Geplaatst: 14 aug 2017 22:48
door Paisley
Drents-Friese wold bij de spartelvijver. Ik weet niet of het rondom omheind is maar volgens mij wel.