Pagina 1 van 4
Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:12
door mercedes2803
In overleg met - en op verzoek van - Jeroen, de man van
Miranda, plaats ik dit bericht.
Velen van jullie weten dat
Miranda EDS (Ehlers-Danlos syndroom) had en dat dit bij haar zo heftig en progressief was dat ze niet lang meer te leven had.
Miranda is ongeveer 3 jaar geleden een topic hierover begonnen in de Persoonlijke Veteranenhoek.
Dit topic groeide in de loop van de tijd uit tot een soort 'persoonlijk dagboek' van Miranda en is door velen gevolgd en er is door velen ook geschreven.
Omdat we beseffen dat niet iedereen toegang heeft tot de persoonlijke veteranenhoek en er links of rechts misschien al wat vragen zijn geweest richting andere forummers hoe het met Miranda gaat, willen we jullie hierbij laten weten dat Miranda afgelopen zondag (nacht) overleden is in haar eigen vertrouwde omgeving.
In haar eigen topic zijn de afgelopen dagen heel veel mooie en lieve berichten voorbij gekomen van de mensen die daar lezen.
Met het openen van dit topic willen we jullie de mogellijkheid geven om ook hier wat te schrijven en/of achter te laten.
Met de tijd wordt dit topic - of in elk geval het eerste bericht - misschien nog aangepast naar een 'in memoriam' topic zoals we dat ook voor andere forummers hebben gezien in deze hoek, maar die keuze laat ik over aan Jeroen en op dit moment liggen zijn prioriteiten daar niet zoals jullie ongetwijfeld zullen begrijpen.
Alvast bedankt voor jullie medeleven en respect
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:22
door Laura84
dank je wel Miranda, voor alles wat je ons hebt geleerd
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:29
door Jeannet
Ik had mij in inderdaad al een poosje afgevraagd hoe het met Miranda zou zijn. Ik was al bang dat het niet goed zou zijn met haar, ik had haar al een poosje niet gezien op het forum.
Ik vond Miranda altijd overkomen als een vrouw met een sterkte persoonlijkheid en welke haar eigen mening durfde te uiten. Dat kon ik wel heel erg in haar waarderen.
Meer dan heel veel sterkte Jeroen en verdere familie weet ik niet te zeggen

Jullie zullen een prachtige en krachtige vrouw verliezen

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:30
door crutz
Dag lieve Miranda. Veel te kort maar wat heb je maximaal genoten van de tijd die je had met je positieve instelling en enorme levenslust.
Je energie, je heldere blik, de wijze waarop je je kon uitdrukken en nog heel veel meer heeft denk ik velen geholpen, gesteund, verder gebracht in het leven.
Ondanks dat we elkaar maar 1x ontmoet hebben heb je mij door onze online gesprekken veel gebracht en hoop ik dat ik jou ook wat heb mogen brengen in plaats van alleen te halen.
Jeroen, ook hier heel veel sterkte met dit verwachte maar onmogelijke (niet het woord dat ik zoek maar kan op niks anders komen nu) verlies.
Knuffel
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:31
door Gimmick
Dank je wel Miranda voor je kennis en je prachtige aanwezigheid in deze wereld.
De wereld is een prachtig, sterk en wijs mens minder.
Heel veel sterkte voor iedereen die haar mist in hun leven

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:39
door under the red sky
Ik las altijd met veel plezier de bijdrages van Miranda op dit forum, scherp maar met humor. En ze kon ontzettend gepassioneerd schrijven over eten en koken.
Heel veel sterkte voor iedereen die haar liefhad

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:42
door thom
Dag Miranda............
Dankjewel voor alle wijze (levens)lessen, de wereld is een mooi mens kwijt.
Jeroen en familie heel veel sterkte.
Hilje, Maarten, Mir & Mar ook voor jullie heel veel sterkte.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:46
door fenneke
Dag Miranda
Bedankt voor al je wijze lessen ! Wat heb ik jou bewonderd !
Voor je ""er zijn"" op alle momenten.
Ik hoop dat je nu rust hebt gevonden
Heel veel sterkte Jeroen
Ik ga nog nagenieten van je recepten

en dikwijls aan je terug denken
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 11:56
door mosquito1980
Dag Miranda ik hoop dat dat je nu in de zon loopt samen met Cayuga helemaal vrij en pijnloos
Hoe dapper en altijd positief jij de lange treinreis hebt gemaakt met de eeuwige "not dead yet"

ik heb daar diep respect voor
Ook heel veel sterkte voor Jeroen, zonder jou was die lange treinreis niet mogelijk geweest, je bent een kanjer
Ook alle anderen om Miranda heen heel veel sterkte

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:00
door Elmo/maureen
Dag Miranda
Nogmaals heel veel sterkte Jeroen

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:01
door Hilly45
Dag Miranda, rust zacht waar je nu bent.
Je kennis, je objectiviteit, je directheid, scherpte, doorzettingsvermogen, positivisme, zoveel eigenschappen, die jou tot Miranda maakten.
Wat zal het gemis groot zijn en worden.
Heel veel sterkte voor de mensen om je heen.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:01
door Kimmie
heel toevallig zocht ik gisteren nog op haar berichtjes omdat ik haar al mistte op het forum,en zag dat ze voor het laatst ergens in april gepost had,en ik kreeg al een onbehaaglijk gevoel,wat helaas waar blijkt te zijn.
Miranda heeft een diepe indruk achter gelaten....
ik wens iedereen die haar lief heeft heel erg veel sterkte met dit grote verlies

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:01
door Barkley
Dag Miranda,
ik heb je mooie kleine groene ei over mogen nemen en zal dus vaak aan je denken als ik weer eens sta te kokerellen. Bovendien heb ik wat berichten van je gehad met lekkere recepten dus je bent voor altijd een beetje in mijn keuken aanwezig.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:04
door sbientje
Sterkte voor Jeroen, haar moeder, haar vrienden, iedereen die haar gaat missen.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:07
door Hippo
Ik ken Miranda alleen van het forum. In vond het ongelooflijk dat iemand die zo ziek is en vrij rap door haar ziekte beperkt werd in haar doen en laten, toch zo positief kon zijn. Daar kunnen ik en vele anderen een voorbeeld aan nemen.
Ik zal het missen, evenals je leuke reacties en berichten op dit forum.
Voor haar naasten, veel sterkte met het verlies van een bijzonder mens

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:08
door GoldenGizmo
Sterkte voor Jeroen, haar familie en vrienden
Miranda, je zult hier heel erg gemist worden. Ik vond het altijd leuk je bijdragen te lezen, je kennis, je humor, je optimisme.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:09
door welshwitch
Dag Miranda.
Heel veel sterkte voor iedereen die haar liefhad

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:11
door Wildflower
Dag Miranda.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:14
door Ramiek
Dag Miranda, bedankt voor alles, sterkte voor iedereen die haar liefhad.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:23
door miriam
Pfff, ondanks dat ik wist dat "het" eraan zat te komen, schrik ik toch erg van dit bericht.
Ik kan alleen maar zeggen dat ik ontzettend veel bewondering voor je had door de positieve manier waarop je in het leven stond. Ik zal je berichten hier missen, je behulpzaamheid en je humor. Heel veel sterkte Jeroen, familie en vrienden.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:33
door Hailfall
Dag Miranda,
Bedankt voor je wijze raad, je was een echt tof mens.
Veel sterkte Jeroen!
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:35
door lucie
ook ik vroeg het me onlangs af....fijn dat het ook hier wordt gedeeld.
Voor een ieder die Miranda kende en liefhad heel veel sterkte en kracht gewenst

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:44
door Eilfy
Net als andere viel mij op hoe optimistisch en positief Miranda was. Met een gezonde dosis humor en een doorzettingsvermogen en levenskracht die de (medische) wereld versteld heeft doen staan, heeft ze mij en met mij vele anderen een unieke kijk mogen geven in het proces van dood gaan. En dat is een heel bijzonder iets, zeker op de manier waarop Miranda het deed.
Ik heb je nooit ontmoet maar voor mij was je een bijzonder mens, een topwijf.
Jeroen, Hilje, Mar, Mir en iedereen die dichtbij haar staat: heel veel sterkte

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:47
door Tenmashi
Een bijzonder persoon. Het zat er natuurlijk al een tijd aan te komen maar dat maakt het gemis niet minder. Sterkte voor Jeroen en natuurlijk alle andere nabestaanden.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:49
door Jorinda
Heel veel sterkte voor de familie, vrienden, kennissen en iedereen die Miranda mist.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:54
door Lunatic
Dag mooi mens! Hopelijk ben je nu pijnvrij lekker met Cayuga aan het knuffelen
Heel veel sterkte Jeroen en iedereen die haar lief had

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:55
door storm666
ik ben meer een lezer dan een bijdrager op dit forum.
maar jaren heb ik genoten van je scherpe en humoristische kijk op de wereld.
met ongelofelijke kracht en levenslust.
ik hoop dat je kan vermaken in het zomerland. nu samen met Cayuga.
heel veel sterkte Jeroen en familie.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:57
door tbeast
Lieve Miranda, bedankt dat je ons zo mee hebt laten kijken in jouw leven, ook toen het moeilijk werd.
Ik hoop dat je nu
kunt genieten van je welverdiende rust.
Jeroen, en iedereen die haar lief had, heel veel sterkte.
Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 12:59
door Maryanne
Dag Miranda, rust zacht.
Ik vond het bijzonder om een stukje met haar mee te reizen de laatste weken. Sterkte voor Jeroen en allen die haar na stonden.

Re: Dag Miranda
Geplaatst: 31 mei 2017 13:03
door hewi
Dag miranda, tot op het laatst heb je zowat nog in je topic kunnen schrijven, heb je ons laten zien dat je hoe ziek je ook bent je altijd moet genieten.
En dan bovenal van eten, ook al lukte dat vaak net zo hard niet dat ene hapje kon een Michelin kok nog een boel van leren.
Maar bovenal zal ik je humor missen en hoewel ik je niet heb gekend vond ik het bewonderenswaardig dat je hoe kut je je ook voelde, je hart altijd openstond voor een ieder die het nodig was.
Het forum zal -voor mij - nooit meer hetzelfde zijn.
Ik hoop dat je waar je nu bent eindelijk van alle pijn af bent
Ik wens jeroen, haar familie en haar vrienden alle sterkte en kracht toe
* gaat nu snel kijken of ze geen typefout heeft sowieso *