Pagina 1 van 1
Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 16:02
door Ptje
Misschien een domme vraag maar wil het toch ff zeker weten.
Net bij het wandelen heb ik ontdekt dat Ziggy hoogstwaarschijnlijk wormen heeft.
Bij Rasta kon ik niks ontdekken.
Wat kan ik nu beter doen, allebeide ontwormen of alleen Ziggy.
Waar halen jullie de ontwormingstabletten, bij de dierenspeciaalzaak of DA en welk middel?
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 16:04
door S@ndr@
Milbemax gewoon bij de ranzijn of zo ... ik zou ze allebei doen zeker als ze een beetje klef zijn

anders kun je misschien binnen de kortst mogelijke keren weer
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 16:07
door Ptje
Ok, ja klef zijn ze zeker haha, Ranzijn hebben we niet eens in ons kleine stadje (zelfs geen action maar dat terzijde ). Maar zal vast wel bij de dierenwinkel verkrijgbaar zijn dus morgen maar ff op pad gaan.
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 16:11
door S@ndr@
ja, iedere dierenwinkel heeft het volgens mij,. een merk wat ik trouwens ten kostte van alles zou vermijden is Exil, daar zijn al zoveel verhalen van , van dieren die vergiftigd zijn daardoor en het niet hebben overleefd
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 16:21
door pioenroos
Ik zou zeker voor milbemax gaan. Waar ik wel eens een hond met diarree heb gehad van een ander middel gaat milbemax altijd goed. En, het werkt ook tegen de franse hartworm.
Je kan het ook in veel webwinkels krijgen. Ik heb het altijd in huis, al ontworm ik zelden. Maar 1x per jaar ofzo toch wel. En dan eigenlijk alleen omdat Mies zoveel rotzooi eet. (kattenpoep of andere rotzooi waar ook slakken opzitten)
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 19:36
door Lanavandevledders
Ik haal ze gewoon bij de da, daar is ze aan gewend , krijgt ze al vanaf pup en reageert hier goed op ,
qua prijs volgens mij ook niet veel verschil, en diie paar euro doet er ook niet toe.
Re: Wormen.
Geplaatst: 14 mei 2017 21:29
door ~Suzanne~
Ptje schreef:Misschien een domme vraag maar wil het toch ff zeker weten.
Net bij het wandelen heb ik ontdekt dat Ziggy hoogstwaarschijnlijk wormen heeft.
Bij Rasta kon ik niks ontdekken.
Wat kan ik nu beter doen, allebeide ontwormen of alleen Ziggy.
Waar halen jullie de ontwormingstabletten, bij de dierenspeciaalzaak of DA en welk middel?
Ik ga niet voor "hoogstwaarschijnlijk"

maar zou laten testen bij Het Woud of bij de DA. Dan weet je OF er wormen zijn en welke. En dan krijg je meteen tips voor het best passende middel. Er zijn ook "alternatieve" ontwormingsmiddelen dus dat kun je eerst proberen tenzij er sprake is van een worm-invasie
Suzanne
Re: Wormen.
Geplaatst: 15 mei 2017 09:55
door Paisley
Testen kan, maar is nog steeds niet 100% betrouwbaar want je kunt de pech hebben dat je hond wel wormen heeft, maar dat het in de ingestuurde kak niet zit.
Een portie milbemax op zn tijd is geen hond die ik ken minder van geworden.
Ik heb laatst ook weer ontwormd, toen ik besefte dat ik dat alweer een heel tijd niet gedaan had en 1 regelmatig zag sleeën.
Re: Wormen.
Geplaatst: 15 mei 2017 10:15
door Neeltje
Ik zou ook gewoon even ontwormen.