Pagina 1 van 3

Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 10:37
door v. 't Brabantse Bont
Gisteren naar Sleeuwijk geweest voor progesteron prikken bij onze dame. Walter Strikkers gaf aan dat ze weinig vloeit (maar dat het niet uitmaakt).
Toch maakt het mij onzeker, want normaal verliest ze veel bloed. Nu heb ik alleen de eerste twee dagen wat bloed gezien; voor de rest eigenlijk nagenoeg niets/helemaal niets. Met een tissue moet je moeite doen wil je wat aan je papiertje hebben. Ze is wel echt loops, want haar vulva is ook wat gezwollen.

Zijn er mensen die dit herkennen? Grote verschillen bij een teefje tussen loopsheden?

Ze is altijd heel regelmatig en nu ook een maand eerder loops (normaal op de dag precies).

Het is de bedoeling haar deze loopsheid te laten dekken (Dieke).

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 10:44
door Habibi
Jup.

Habibi vloeit sowieso niet bar veel tot op heden (zes en een half, iedere 7 maanden loops)

Maar tussen de loopsheden zit wel nog verschil.
De laatste ronde heb ik tijdens de volledige loopsheid misschien 5 druppels gevonden.


Maar ook wel eens gehad dat ze bij iedere beweging druppels verloor.

Nooit categorie bloedbad bij haar, maar wel veel verschil dus.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 12:08
door sbientje
het zal in de lucht zitten, want ook van Pom heb ik de laatste loopsheid nauwelijks wat gezien terwijl ze normaal echt lekt bij het leven.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 13:36
door v. 't Brabantse Bont
Dieke niet in overvloed maar zeker wel veel en veel meer dan nu. Nu zie je gewoon geen drupje. Twee dagen wel wat bloed op de grond maar ook niet veel.

Dieke zat gisteren op dag 8, waarde 0,2. Advies was di/wo weer prikken, we gaan woensdag weer (dag 12). Ik verwacht haar pas op dag 16/17 zo ver, maar ik twijfel nu of het wel een "goede" loopsheid is. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 14:26
door HillieS
Yara was deze keer ook minder aan t druppen dan anders.
Maar ze was wel veel meer zichzelf aan het poetsen. Misschien dan Dieke nu ook schoner is op zichzelf?

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 16:19
door Topline
Hier gebeurd dat ook hoor, soms sloten bloed en dan weer een bijna droge loopsheid. Ik heb nu een teef die gedekt is in een loopsheid met weinig bloed, morgen de echo :schrik:

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 16:23
door Marjoleine
Ik heb bij RR wel loopsheden gemist vanwege niks. Toen was prikken nog niet heel gebruikelijk en bovendien, waarom zou je prikken zonder dat je wat ziet :P

Chaconne heb ik laten prikken omdat ik dacht dat ze mss loops was, 4,8 :oeps: Twee druppels gevonden. Kwam gewoon een nest uit.
Maar de loopsheid ervoor vond ik meer.

Het wisselt gewoon, en geen idee hoe dat kan.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 20:12
door v. 't Brabantse Bont
HillieS schreef:Yara was deze keer ook minder aan t druppen dan anders.
Maar ze was wel veel meer zichzelf aan het poetsen. Misschien dan Dieke nu ook schoner is op zichzelf?
Ik heb echt het idee dat ze gewoon niets meer vloeit nu. Met een tissue echt goed gekeken al een paar keer vandaag en gewoon helemaal niets.
Vorig weekend had ze wel duidelijk bloed en dat heeft twee dagen geduurd. Daarna heb ik niets gezien buiten een sporadisch drupje op een kleedje en zelfs dat nu al dagen niet meer.

Ik vind het een raadsel.

Van Senna ben ik een bloedbad gewend zo ongeveer... Van Dieke niet, maar wel gewoon duidelijk alle dagen en wordt dan rond dag 16/17 echt licht, etc.

Als ik nu dep met een tissue is het wel vochtig en ietwat gezwollen (niet extreem), maar geen bloed.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 20:13
door v. 't Brabantse Bont
Topline schreef:Hier gebeurd dat ook hoor, soms sloten bloed en dan weer een bijna droge loopsheid. Ik heb nu een teef die gedekt is in een loopsheid met weinig bloed, morgen de echo :schrik:
Spannend... Succes! Hopelijk drachtig!

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 26 feb 2017 22:38
door Marjoleine
v. 't Brabantse Bont schreef:Van Senna ben ik een bloedbad gewend zo ongeveer... Van Dieke niet, maar wel gewoon duidelijk alle dagen en wordt dan rond dag 16/17 echt licht, etc.

Als ik nu dep met een tissue is het wel vochtig en ietwat gezwollen (niet extreem), maar geen bloed.
Dat is wel wat RR had en Chaconne ook, dus het kan.
Maar je prikt toch? Dan weet je het :)

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 27 feb 2017 00:26
door ** Angela **
Ziva had het heel toevallig de 2 loopsheden dat ze gedekt moest worden
Dat zelfs de dierenarts vroeg of we wel zeker wisten dat ze loops was

T is dat we het aan Kyto zijn gedrag zagen anders hadden we ook wel getwijfeld
Van 3 jaar terug was er wel wat bloed maar ook maar n speldeknopje steeds
Behalve met bloedprikken , stond ze op en toen kwam er toch ineens een hoop bloed mee :80:
Daarna wel gewoon bloed als we gewent waren , en toen ze gedekt was niks meer

2e x was vorig jaar , echt weer een speldeknopje steeds
Het was aan Kyto zn gedrag te zien dat ze dekrijp stond , laten prikken en gaan rijden
Vriend kwam 2 dagen later terug ( was 9 uur enkele reis ) en toen was t behoorlijk veel bloed

Dekking 1e keer was op dag 12&14 en de 2e keer op dag 18 & 19

Kwamen 11 & 10 pups uit rollen

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 27 feb 2017 08:53
door Barnsley
Mizzsylver schreef:Nou das toevallig. Cella is volgens mij ook loops, als ik veeg een streepje maar niet helderrood, gezwollen vulva. Ik ging met een papiertje checken omdat ze ging rijden op haar dochter.
Normaal vloeit ze een hele sloot bloed dus ik ben ook nog niet helemaal zeker. Misschien is het nog de aanloop maar voor de zekerheid ga ik wel op tijd progesteron prikken.

Op welke dag zit Dieke nu en hoe hoog was haar progesteron?
Heel veel succes trouwens, leuk weer puppies! :cheer:
Hier dus echt exact hetzelfde! Normaal is mijn teef bijna op de dag nauwkeurig iedere 8 maanden loops. Dat had 8 januari moeten zijn.
Vorige week vrijdag een veeg bloed op een tissue, afgelopen vrijdag, zaterdag en gisteren weer. Maar niet de klassieke loopsheid zoals ik graag wil zien. Normaal vloeit ze wel heel goed. Ook zij heeft al weken een opgezette vulva. Omdat er toch af en toe wat uit komt, ga ik progesteron prikken. Liever een keer voor niks, dan een stille loopsheid en niks weten. Ook ik wil haar laten dekken.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 27 feb 2017 10:32
door jores
Bindi vorige loopsheid idem, die hebben we vanaf dag 8 7x moeten prikken, de eerste 3x ook gewoon onder de 0.2, zij is toen helaas leeg gebleven. Ze is nu net gedekt, andere loopsheid, meteen op dat 8 zat ze al iets boven de 0.2

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 01 mar 2017 12:03
door v. 't Brabantse Bont
Vandaag dag 12, waarde 0.3.

Verwacht haar nav andere loopsheden ook pas rond dag 17 zover.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 02 mar 2017 08:01
door Barnsley
Dat gaat nog wel even duren idd!

Hier van de week ook wezen progesteron prikken, voor het geval het een stille loopsheid zou zijn.
Dag 11, nog ver beneden de 0.2. Waarschijnlijk geen loopsheid dus. :ugh:

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 10:50
door v. 't Brabantse Bont
Ik weet 't ook echt niet meer. Eergisteren nog wat bloed gevonden. Nu weer niks; wel wat vochtig enzo, maar het is ook niet echt heel groot.

Pfff...

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 11:00
door ChantalTY
Gespleten loopsheid? Ik hoor het de laatste tijd wel vaker. En dan over een week of 8 is ze ineens weer loops

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 11:25
door jores
Wanneer moet je weer prikken?

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 11:25
door Barnsley
v. 't Brabantse Bont schreef:Ik weet 't ook echt niet meer. Eergisteren nog wat bloed gevonden. Nu weer niks; wel wat vochtig enzo, maar het is ook niet echt heel groot.

Pfff...
Hier idem, maar dan wel een grote vulva. Af en toe komt er wat bloederige uitvloeiing. Maar niet elke dag, en soms dagen niet en dan weer 3 dagen achter elkaar. Er is echt geen pijl op te trekken. Ik word er moedeloos van inmiddels.. :gvd:

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 12:44
door v. 't Brabantse Bont
Morgen weer prikken.

Ik heb echt geen idee meer, wil morgen even de waarde afwachten en even met Sleeuwijk overleggen. Als d'r waarde nu wel goed gestegen is; zal 't vanzelf wel komen, anders even overleggen wat hun ervan denken/vinden. Ik snap er niks meer van.

Tante tuttebel!

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 03 mar 2017 12:45
door jores
v. 't Brabantse Bont schreef:Morgen weer prikken.

Ik heb echt geen idee meer, wil morgen even de waarde afwachten en even met Sleeuwijk overleggen. Als d'r waarde nu wel goed gestegen is; zal 't vanzelf wel komen, anders even overleggen wat hun ervan denken/vinden. Ik snap er niks meer van.

Tante tuttebel!
Meiden pfff

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 10 mar 2017 19:25
door jores
En? Heb je inmiddels kunnen dekken?

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 10 mar 2017 21:23
door Barnsley
Hier inmiddels sinds maandag een goede loopsheid, eind volgende week progesteron prikken.
Hoe is het met Dieke afgelopen?

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 07:42
door v. 't Brabantse Bont
Eind volgende week? Begin jij later met prikken dan dag 7/8? Ik zit te twijfelen, namelijk!

Dieke's loopsheid had niet doorgezet en haar progesteron was nóg lager. De dierenarts in Sleeuwijk had 't over een gespleten loopsheid en verwachtte dat 't snel weer door zou zetten (enkele dagen tot weken).
Dat klopt! Vorige week had ze twee dagen een bruine afscheiding (oud bloed) en sinds donderdag helder rood (vandaag dus dag 5 van de loopsheid). Ik zit er over te denken komende zaterdag te laten prikken (dag 10).

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 09:49
door ChantalTY
Dus toch, stiekeme Dieke :D

De progesteron kan na een gespleten loopsheid wel erg snel stijgen. Houd daar rekening mee, ik vind dag 10 wel vrij laat :wink:

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 10:38
door Barnsley
Ja ik ga niet op dag 8 al progesteron prikken, mijn teef stijgt heel langzaam. Vorige keer zat ze met dag 14 pas op 1.6. (kan per cyclus verschillen, dus is geen vaststaand feit natuurlijk) Maar ik kijk ook goed naar mijn teef, haar gedrag, kleur van het bloed enz.
Ik vind het zonde van mijn geld om dan op dag 8 al te gaan prikken. Ik ga nu op dag 11-12 prikken en ben heel benieuwd waar ze dan staat.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 10:53
door crutz
ChantalTY schreef:Dus toch, stiekeme Dieke :D

De progesteron kan na een gespleten loopsheid wel erg snel stijgen. Houd daar rekening mee, ik vind dag 10 wel vrij laat :wink:
Dat wilde ik ook zeggen. Zou eerder gaan prikken.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 14:04
door HillieS
Ik zou, gevoelsmatig, ook eerder gaan prikken.
Liever iets te vroeg geprikt, dan te laat...

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 19:26
door v. 't Brabantse Bont
Dan toch dag 7/8? Dat zou woensdag of donderdag zijn. Donderdag kan ik overdag niet, dus zou woensdag op dag 7 zijn.

Re: Loopsheid - weinig vloeiing

Geplaatst: 13 mar 2017 19:27
door v. 't Brabantse Bont
Bij normale loopsheden is ze altijd pas op dag 16/17 dekrijp.