Pagina 1 van 1

Liederholt in Beekbergen

Geplaatst: 04 feb 2017 19:30
door Ody
Wellicht willen we hier met ons gezinnetje (kinderen van 8 en 3 jaar) een huisje huren in de vakantie, de honden mogen gezellig mee.
Iemand ervaringen met dit park??
Hoe zijn de voorzieningen, is het leuk voor kinderen en is er een stuk waar de honden los mogen lopen??

Re: Liederholt in Beekbergen

Geplaatst: 05 feb 2017 19:24
door #linda#
Ik kijk altijd op Zoover voor ik ergens boek. Revieuws lezen, ook van de periode die je zelf gaat. Bij vraag en antwoord staat soms ook nog aanvullende info.
Ik ben zelf niet bekend met Lierderholt.

Re: Liederholt in Beekbergen

Geplaatst: 25 feb 2017 11:38
door Pumi
wij zijn er enkele jaren gekleden met de caravan geweest, mooie camping, goed sanitair en veel te doen voor de kids. Direct vanaf het terrein zijn meerdere uitgezette wandelingen te vinden, losloop weet ik zo niet meer

Re: Liederholt in Beekbergen

Geplaatst: 25 feb 2017 19:59
door Hilde
Als je iets wil weten over Beekbergen, geef een gil.

Re: Liederholt in Beekbergen

Geplaatst: 07 mar 2017 22:13
door TASCHA
wij zijn hier geweest in het 3de weekend van september 2014, met het Markiesjesweekend, ik vond het fantastisch, dit was ook de alle eerste keer dat ik alleen op vakantie ging samen met mijn hond, omdat er zoveel vocale hondjes waren het jaar erna niet meer welkom(staat natuurlijk hier los van), maar ik vond het wel een heel mooi park en lekker eten, je kon er ook lekker wandelen
gr: Natascha