Pagina 1 van 1

Heide

Geplaatst: 21 jan 2017 17:18
door sjm
Ik vraag me af hoe dat bij jullie gaat. Rennen jullie honden ook door de heide? Dus van het zandpad af? Hoe doe je dat dan zomers (ivm adders?)?

Wij hadden daar nooit rekening mee te houden, die kleintjes blijven op het pad. Maar Zahra vliegt overal doorheen als een haas/gazelle. :schrik:

Re: Heide

Geplaatst: 21 jan 2017 17:38
door Paisley
Adders zijn erg schuw, dat gaat niet zo snel mis. Ik ken wel een verhaal van een hond op de schaapskooi die is gebeten, maar die maken dagelijks serieus uren op de hei, op plaatsen waar geen paden zijn dus dan is de kans groter dat het een keer mis gaat.
In het warme seizoen lopen mn honden wel enorm veel teken op tussen de heide.

Re: Heide

Geplaatst: 21 jan 2017 17:42
door thom
Ik groeide al 8 jarige op met de hei als achtertuin, maar een paar keer een adder heel vluchtig gezien.
Nu woon ik sinds 22 jaar weer hier met de hei als achtertuin, mijn hond(en) crossen over de hei al die jaren, nog nooit last gehad.

Re: Heide

Geplaatst: 21 jan 2017 17:46
door Lucia
Milo loopt op het pad.
Peer vaak net in het randje, maar hij vangt ook muizen en hagedissen. En adders zien wij vaak ook net langs het pad. Meestal lopen we met warme dagen vroeg en roep ik hem weg uit de heide op de plaatsen waar ik wéér dat ze veel zitten. Zodra hij wat lijkt te horen of zien roep ik hem er ook uit.

Re: Heide

Geplaatst: 22 jan 2017 00:41
door Sandra&co
Hier rennen ze alledrie dwars door de heide, eigenlijk noot bij die beesten stilgestaan? Geen idee of/hoeveel er hier zitten.