Pagina 1 van 1

Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:27
door Soooof
Mijn pup is sinds vanmiddag niet lekker. Vanmorgen zag mijn man hem iets naar binnen schrokken in het park, het was al op voor hij het kon afpakken, maar het leek iets van gebakken kip. Nou eet ie sowieso het liefste alles op wat ie tegenkomt, en met de 15 weken die hij nu oud is, is 'los' in zo'n geval nog teveel gevraagd. Anyway, vanmiddag een beetje een rustiger hondje dan normaal in huis, maar aan het begin van de avond gaf hij ook over. Daarin heb ik niks vreemds kunnen ontdekken. Later wilde hij wel weer een paar happen eten, maar niet op zijn gebruikelijke schroktempo. Verder alleen maar slapen en lusteloos, maar niet meer overgegeven. Ik hoor wel gas in zijn buik dwarszitten. We denken dus dat dat wat ie vanmorgen gegeten heeft niet best gevallen is. Hij ligt nu in elk geval te slapen.

Hebben jullie ervaring met overgeven/iets verkeerds eten? Als dat het is verwacht ik dat hij zich morgen alweer een stuk beter voelt. (Uitgaande van dat het er nu uit is..) Anders ga ik uiteraard langs de dierenarts, die zit gelukkig hier om de hoek.

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:45
door Marjoleine
Ik ben daar nooit zo blij mee, ik zou er bovenop zitten.
Als het morgen niet volledig weg is zou ik naar de dierenarts.

Ik ben geen zeikerd maar met vreterij ben ik supervoorzichtig.

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:48
door Soooof
Nee blij ben ik er ook niet mee... Ik bel morgenvroeg sowieso even met de dierenarts om te overleggen trouwens hoor. Hij ligt nu gelukkig naast ons te slapen dus we kunnen hem goed in de gaten houden. Zo sneu, je zag gewoon dat ie zich niet lekker voelde. :-(

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:49
door Soooof
Thanks trouwens, voor je reactie!

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:51
door Marjoleine
Ik ben als de dood voor dingen eten die niet kunnen, zeg maar.
We duimen maar dat het meevalt dan!

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:52
door Alfilillo
Als hij maar een keer heeft overgegeven en nog wel wat gegeten heeft, denk ik dat het wel meevalt. Maar bel de da morgen even voor de zekerheid..

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 17 jan 2017 23:57
door Soooof
Ja op zich is dat overgeven in die zin iets goeds natuurlijk.. En dat je je dan nog een tijdje slecht voelt kan ik ook inkomen. Hij at daarna wel, maar normaal schrokt ie nogal en dat deed ie niet. Maar goed, er ging in elk geval wat in. Dank in elk geval, vindt 'm zo sneu he... Ik zal morgen laten weten hoe het gaat.

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 18 jan 2017 00:02
door Alfilillo
Hier geeft er ook één over en is aan de dunne, dus ik leef met je mee. :ugh:

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 18 jan 2017 00:03
door Soooof
Beterschap daar ook dan!

Re: Pup iets verkeerds gegeten?

Geplaatst: 18 jan 2017 09:34
door Soooof
Meneertje was vanmorgen gelukkig weer zijn eigen blije zelf. :I: Hij viel zijn eten ook weer aan met de gebruikelijke schrok-snelheid, dus daar ben ik ook wel blij mee. Houden hem wel nog scherp in de gaten vandaag natuurlijk. En ik heb over een half uurtje nog een belafspraak met de dierenarts voor overleg, al is het maar voor mijn eigen gemoedstoestand. ;-)

Hoe is het bij jullie Alfilillo?