Pagina 1 van 1

Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 11:29
door Carlo_040
Ik ben mij nu aan het verdiepen in kvv en dan met name de prijs kwaliteitsverhouding van de verschillende merken. Ik zou het fijn vinden als ik een betere kwaliteit kan krijgen voor een lagere prijs bij afhalen. Opslagcapaciteit is geen issue.

Zijn er hier mensen die weten of bepaalde producenten met korting werken bij grotere afnamens? En zo ja welke, waar, en wat zou het verschil zijn?

Jetski

Geplaatst: 17 jan 2017 15:10
door Jetski
Ik bestel altijd Carnibest.
Bij afname van 100 kg scheelt dit zo n 80 ct per rol van een kilo.
Carnibest is zover ik het weet een goed merk kvv.
Door heel nl zitten er verkooppunten.
Op de site van Carnibest kun je er 1 bij jou in de buurt vinden.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 17:58
door Shibby
Lupa is idd een 20 minuutjes rijden voor je.
Denk dat als je groot afneemt er wel wat te regelen is daar ;)

Ik kom er nu een half jaar ongeveer en heb er prima ervaring mee :ok:

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 18:10
door ** Angela **
Kivo zit ook bij je in de buurt en vanaf een bep. aantal kg krijg je ook korting
Vanaf hoeveel en hoeveel korting zou ik niet weten

Mijn vriend haalt t altijd daar , en we zijn er stik tevreden over

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 18:41
door Carlo_040
Carnibest weet ik nog zo net niet aangezien er overal rijst in zit, zie ik het nut niet van voor honden die niets hebben.

Kivo heb ik inderdaad afgelopen week gehaald, 1,50 korting per doos vanaf 40kg, en 100kg meer en meer korting maar dat was centenwerk volgensmij. Ik vindt de Kivo vrij vettig dus wil daarom goed afwisselen met andere merken.

Lupa heb ik inderdaad net gebeld maar zij hanteren geen kortingen tenzij op de site vermeld wat volgensmij alleen bij Bibi het geval is.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 18:43
door Marjoleine
CB lusten mijn honden niet. Ik zou sowieso even proberen voor je veel besteld ;)

Ik voer (oa) Kivo. Die geven ook kwantumkorting.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 18:52
door Shibby
Hunters Home misschien nog iets?
Zijn betaalbaar, hebben veel keuze en wellicht dat ze korting geven bij grotere hoeveelheden. Las ergens dat ze vanaf februari zelf gaan bezorgen in het land.

En buiten dat het is nooit verkeerd om af te wisselen denk ik zo. Maloutje krijgt nu een mix van Carnis, Kivo, Kiezenbrink en Hunters Home en dat bevalt prima.
Ik vind Kivo ook een vrij hoog vetpercentage hebben, tenminste de soorten zonder gevogelte. Hunters Home is wer vrij mager (soorten zonder gevogelte) dus dat heft elkaar mooi op. Van Kiezenbrink haal ik vaak de vette vismix die helemaal niet zo vet is. Carnis haal ik bij m'n favoriete dierenwinkel in Budel als ik er ben om eten voor Shib te halen. (Natuurlijk voor je hond op de Nieuwstraat, sowieso een dikke aanrader als dierenwinkel. Ze heeft mooi en niet het standaard spul en dan rij je ook gelijk ff langs de cranenbroek om wat hondenspul enzo te halen :mrgreen: )
Bij Lupa haal ik dan weer een aantal barf en droog artikelen; ze hebben mooi spul voor een fijne prijs, Oh en de Kiezenbrink dus.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 18:54
door Shibby
Naturis geeft ook korting als ik me niet vergis. Ik kreeg op de Leenderweg in ieder geval al standaard 10% korting als ik een doos van 8 kilo haalde.
De vraag is alleen of je Naturis wil geven; erg fijngemalen en heel geheimzinnig over samenstelling ;)

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 17 jan 2017 19:09
door maart
ik voer Go Will, geven ook korting bij grote afnames, weet niet precies vanaf wanneer, ik bestel een kg of 100.

Jetski

Geplaatst: 17 jan 2017 19:30
door Jetski
Carlo_040 schreef:Carnibest weet ik nog zo net niet aangezien er overal rijst in zit, zie ik het nut niet van voor honden die niets hebben..
Ik neem altijd de diabeet versies. Al vanaf pup af aan omdat ik idd ook geen kvv met rijst of granen wil.
Hierin zit alleen vlees

Re: Jetski

Geplaatst: 17 jan 2017 20:14
door Carlo_040
Jetski schreef:
Carlo_040 schreef:Carnibest weet ik nog zo net niet aangezien er overal rijst in zit, zie ik het nut niet van voor honden die niets hebben..
Ik neem altijd de diabeet versies. Al vanaf pup af aan omdat ik idd ook geen kvv met rijst of granen wil.
Hierin zit alleen vlees
Ah ik zie het nu ja, maar aangezien ik niet van plan ben 6 euro per kilo neer te leggen gaat dat even opzij :roll:

Jetski

Geplaatst: 18 jan 2017 00:08
door Jetski
Carlo_040 schreef:
Jetski schreef:
Carlo_040 schreef:Carnibest weet ik nog zo net niet aangezien er overal rijst in zit, zie ik het nut niet van voor honden die niets hebben..
Ik neem altijd de diabeet versies. Al vanaf pup af aan omdat ik idd ook geen kvv met rijst of granen wil.
Hierin zit alleen vlees
Ah ik zie het nu ja, maar aangezien ik niet van plan ben 6 euro per kilo neer te leggen gaat dat even opzij :roll:
Lam en natuur diabeet komt bij 100 kg afname op 3.75 euro p/kg
En de eend en kalkoen diabeet zijn wel duurder en komen op 4.90 p/kg
Als het goed is houden de meeste verkooppunten deze prijzen van carnibest aan.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 18 jan 2017 08:04
door *Wolf*
Dan is DARF (biologisch!) nog goedkoper zeg :80: Voor 19 euro per 5 kilo en zonder graan. Geen kwantumkorting helaas.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 18 jan 2017 08:15
door Charlie
Kijk eens bij natural paws.... ze hebben ook allerlei grootverpakkingen en leveren aan huis.
http://www.naturalpaws.nl/index.php/grootverbruik.html

Vooral bij deze heb ik goede ervaring mee. Dan hebben de honden al sowieso 3 verschillende diersoorten als eten.
http://www.naturalpaws.nl/index.php/tam ... 10000.html

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 18 jan 2017 10:39
door TessaThomas
Ik geef grootverpakkingen Tammenga, maar dat zijn wel brokken van 1250 gram geloof ik. Geen bakjes of verpakte worstvormen. Werkt voor mijn ene hond heel fijn,omdat hij zoveel eet. Verder raak ik altijd in de knoop omdat de korting vaak pas vanaf 100 kilo is en ik wel wil afwisselen qua merken. Ik kan rond de 200 kilo kwijt als ik heel goed pas en meet. :LOL:

Ik lees dus mee. CB wordt hier niet gegeten en ik vind die prijzen te gek. Darf heb ik wel een tijd gevoerd.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 18 jan 2017 12:08
door moosje
Hier doen ze het al een paar jaar goed op het vlees van Dogmeat/Best4Dogs. Als je bij best4Dogs besteld moet je 90 kilo afnemen, maar de prijzen liggen wel lager dan bij Best4Dogs.
Enige nadeel vind ik dat het meeste vlees ontzettend fijn gemalen is.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 18 jan 2017 12:18
door Marjoleine
Herby is ook nog een optie trouwens.
Die heeft tegenwoordig erg goed vlees, allerlei smaken en ook barfdingen. Hij levert aan huis vanaf 100 euro, maar dat is geen probleem begreep ik.
Mijn honden vinden het heerlijk, en ik vind de kwaliteit erg goed.

Re: Kvv kwantumkorting

Geplaatst: 19 jan 2017 11:36
door Carlo_040
*Wolf* schreef:Dan is DARF (biologisch!) nog goedkoper zeg :80: Voor 19 euro per 5 kilo en zonder graan. Geen kwantumkorting helaas.
Moet ik jou gelukkig tegenspreken. Ik heb alleen maar positieve berichten gelezen over Darf en wil daar dus ook mee aan de slag. Ik heb zojuist met Darf zelf gebeld en na wat navragen kreeg ik het volgende te horen.
Vanaf 50kg verzending 1,25 en ophalen 2,50 per doos korting.
Vanaf 100kg verzending 2,50 en ophalen 3,00 per doos korting.
Hier ga ik dus zeker voor op en neer als het mijn hondje goed bevalt.