Pagina 1 van 1

Mee zoeken naar een hondje

Geplaatst: 06 nov 2016 09:00
door Marie-Josée
Dat heb ik een vriendin aangeboden die na het overlijden van haar bejaarde terriërkruising het huis toch wel erg leeg vindt.
Ze is chronisch ziek dus een pup of energieke jonge hond is geen optie.
Ze zoekt een klein rustig en lief hondje wat niet ruit ( longpatiënt) en dat mag gerust wat ouder zijn maar liefst wel nog gezond.
Geen duur rashondje.
Ze was al aan het zoeken geweest naar een boomertje maar die zijn kennelijk ook aan de prijs.
Liefst ergens in de buurt van Heeze want ze heeft geen auto en is voor vervoer afhankelijk van anderen.
Maar ze kan het hondje een heel liefdevol thuis bieden en korte wandelingetjes gaan prima.
Het moet wel een sociaal hondje zijn want haar huis is net een duiventil :mrgreen:
Ik heb zitten opscheppen dat een zekere dame uit Geldrop altijd de leukste hondjes weet op te snorren maar dat opsnorren hoeft niet per se, misschien weet iemand zo wel een hondje wat voldoet.
Op de Doornakkerweg zat een keeshondje van 10 jaar en daar heeft ze wel aan zitten denken ondanks dat een kees nogal ruit.
Ze neemt rustig de tijd, er is geen haast bij.

Re: Mee zoeken naar een hondje

Geplaatst: 06 nov 2016 11:01
door LongFields
Als ze echt een niet-ruiend hondje wil dan misschien op zoek gaan naar een leuke Poedelherplaatser, een dwerg/toypoedeltje?
Dan zou ik het Keeshondje niet aanbevelen zelf.

Re: Mee zoeken naar een hondje

Geplaatst: 06 nov 2016 11:03
door mosquito1980
_Tiny_ schreef:Gevonden :cheer:

Die is leuk :J:

Re: Mee zoeken naar een hondje

Geplaatst: 06 nov 2016 11:40
door Marie-Josée
Wat sneu, die York. Hoe is het toch mogelijk :(:
Maar dat zou betekenen dat ze binnen afzienbare tijd weer afscheid moet nemen van een hondje en dat lijkt me nu niet zo'n goed idee.
Ik ga het in ieder geval doorgeven.
De kees lijkt me ook niet geschikt inderdaad.
Vroeger had ze dwergpoedeltjes. Dat lijkt me inderdaad een verstandigere keuze.