Pagina 1 van 1
Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 14:05
door Lysette
Nu het weer lekker lang licht is lijkt het me leuk om s avonds te gaan fietsen met de honden en kind. Normaal heb ik Jip gewoon aan de riem in mijn hand want ze ook keurig doet. Mijn man fiets dan met Ziva en Benno zit, als ze niet los kunnen, prinsheerlijk in zijn mandje. Maar met kind voorop vind ik het niet zo prettig als Jip in mijn wiel kan lopen. Ze is soms wat mutsig
Nu had ik nog een springer liggen dus ik dacht dan knal ik die er op. Maar dat wil dus niet. Heb tegenwoordig zo'n mamafiets (jawel) en dat gaat niet samen. Kan hem niet hoog genoeg vastmaken.
Nu viel mijn oog op de Walky dog omdat die bevestiging een stuk smaller is. Maar werkt dat ook met kleinere honden? Zie allemaal herders enzo op de foto's maar Jip is maar krap 40cm hoog. Touwtje kan ik natuurlijk zelf wel langer maken.
Re: Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 14:41
door Jetski
Hier ook een grote maat hond. (schoft ongeveer 50 cm denk ik)
Heb m nu ongeveer een jaar geleden gekocht dus weet niet meer helemaal zeker wat er allemaal bijzat, maar volgens mij zaten er wel 1 of 2 extra veren bij (voor verschillende trekkracht van de hond), maar geen langere kabels.
Voor onze hond is de kabel precies de goede lengte dus denk dat je voor een kleinere hond idd zelf een extra stukje kabel of riem moet gebruiken.
Re: Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 15:05
door billy
Ideaal ding is het
Er zitten 3 veren in en ik heb er eentje uitgehaald en dan wordt het touwtje langer is het nog te kort haal je er nog een veer uit, Truus is ongeveer 42 cm schofthoogte, voor Madam is het touwtje net te kort daar moet ik dan 2 veren weghalen, maar die zit met een koppelriem aan Truus vast

Re: Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 15:18
door Brindlecardi
Ik vind het zelf niet praktisch.
Bij de springer compenseert de grote veer de eventuele bewegingen van de hond.
Bij de Walky Dog is het gewoon één staaf, met binnenin wel veren, maar als de hond iets voor of achter loopt, voelt je dat meteen.
Ook is de bevestiging niet heel erg degelijk. Het verschuift makkelijk.
Voor Apple heb ik een verlengstukje gebruikt omdat het touwtje inderdaad niet lang genoeg bleek.
Maar, er zijn ook mensen die hartstikke blij zijn met de Walky Dog.

Dus laat je vooral niet afschrikken door alleen mijn ervaring.
Re: Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 15:23
door billy
De bevestiging zit muurvast hoor, stukje tape ertussen en goed vastdraaien geen probleem

Re: Walky dog
Geplaatst: 17 apr 2016 19:27
door Lysette
Goed om te horen dat het ook met kleinere honden gaat. Jip trekt eigenlijk niet en als ze het wel doet is dat echt met kippenkracht. Dus ze zal me niet zo gauw omtrekken of de stang verschuiven. Het is puur dat ik wil voorkomen dat ze in het wiel kan lopen omdat ze niet door heeft dat we een bocht maken ofzo
Bedankt voor jullie reacties!