Pagina 1 van 1
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 18 mar 2016 20:28
door ranetje
Mijn vorige honden aten hun eten niet op als er veendrenkstof in zat.
Dus of het helpt tegen ganzenpoep eten weet ik niet.
Ita loopt ook te snacken.
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 18 mar 2016 20:54
door NadiaBabs
He bah,

hopelijk helpt het

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 18 mar 2016 21:51
door Pemba
Bij mijn honden hielp het helaas niet.
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 18 mar 2016 22:19
door DesireeB
Ik heb heb Maylo ook een week of 3 gegeven maar bij hem had het een dusdanig effect dat hij alleen nog maar liever zijn eigen poep ging eten.
Doet hij nog steeds af en toe, alleen aangelijnd nooit. Dus veendrenkstof is de deur uit en Maylo gaat pas los als hij gepoept heeft.
Soms vergeet ik het en dan zet hij het op het rennen gaat snel ergens zitten poepen in sneltrein vaart om vervolgens snel een paar happen te nemen voor ik bij hem ben en heb met z'n stinkende smoel meesleur.

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 00:42
door Mieke-Navajo
Hier wel geholpen, ook ingezet voor een veelvraat opvanghondje, zo die kon er wat van en sneaky! Het duurde wel paar dagen maar nu gelukkig is ze er vanaf.
Tevens ook een goede probiotica, Navajo krijgt het ook.
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 01:03
door Mieke-Navajo
Kells schreef:Mieke-Navajo schreef:Hier wel geholpen, ook ingezet voor een veelvraat opvanghondje, zo die kon er wat van en sneaky! Het duurde wel paar dagen maar nu gelukkig is ze er vanaf.
Tevens ook een goede probiotica, Navajo krijgt het ook.
Er is dus hoop...

Ja hoor, maar wat ik zeg, geeft het een paar dagen en verwacht geen wonderen, was bij dat opvanghondje van de straat natuurlijk ook een gewoonte geworden om al het eetbare van de straat op te pikken. Dat weg trainen in combinatie met veendrenkstof heeft het doen stoppen. Maar met alleen veendrenkstof was het niet gelukt denk ik.
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 01:38
door Sanner
Ben benieuwd, hoop dat het werkt. Ken het probleem helaas.

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 07:23
door mirriejj
Semmie krijgt dit sinds een paar weken tegen poep eten.
Zijn eigen poep eet hij niet meer en bij andere poep snackt die een heel enkele keer nog. Dus wij zijn tevreden

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 08:00
door laeken
Ik reageer alleen op mensenpoep en Bas eet dus nauwelijks nog poep. Als ze een keer een hap neemt mag ze dat en ik vind het allemaal wel goed. Ik heb altijd gereageerd op dat poepeten en het werd er vooral heel veel erger van. Als ze een paar keer misselijk worden en eens flink spugen leren ze het poepeten vanzelf af. Nu weet ik niet of dat voor elke hond zal gelden hoor. Maar ik weet wel dat mijn reageren maakte dat de poepeters er vooral meer op gefixeerd raakten en vooral snel en stiekem zoveel mogelijk poep gingen eten. Als Bas een drol naar binnen werkt doet ze dat doodkalm en in het zicht. Na een ganzendrol of hap Konikpoep heeft ze ook weer genoeg. Misschien is het wel gezond denk ik dan maar.
Mensenpoep is een andere zaak. Daar is ze stapel dol op en dat vind ik wel vreselijk....

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 08:08
door Antonetta
Bij Balou heeft veendrenkstof niet geholpen ook eierkoeken hadden geen enkel effect.
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 09:39
door S@ndr@
Ik heb eigenlijk nooit poep eters gehad, alleen sneeuw in het begin, maar met proberen kom je het aan de weet, baat het niet

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 09:39
door SuzieC1970
Hier helpt veendrenkstof goed tegen het eten van hondenpoep en aarde. Ganzenpoep, eendepoep, paardedrollen enz zijn helaas nog steeds onweerstaanbaar!
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 19 mar 2016 18:00
door laeken
S@ndr@ schreef:Ik heb eigenlijk nooit poep eters gehad, alleen sneeuw in het begin, maar met proberen kom je het aan de weet, baat het niet

Bas eet ook geen poep meer gelukkig. Alleen mensenpoep en heel soms 1 hapje paardenpoep. Ik ben blij dat ik niet gereageerd heb want volgens mij wordt het dan erger. Ik heb deze vakantie wel gereageerd op eten van dode hazen ed. Leek daarna wel een obsessie te worden. Toen heb ik haar een groot stuk dode haas laten opeten en meteen was de interesse de rest van de vakantie veel minder. Ik heb echt het idee dat als wij spannend gaan doen het poep of wat dan ook eten veel interessanter wordt.

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 20 mar 2016 15:57
door Lientje
Ik heb het 3 maaanden gegeven, maar zonder resultaat helaas. Ze vindt het gewoon echt lekker

Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 15 mei 2016 15:05
door senseotje
tijdens mijn zoektocht pup eet eigen stront kwam ik dit spul ook tegen, daar het kan helpen tegen meerdere dingen heb ik besloten het te bestellen. maar wat jullie zeggen op het reageren, dat idee had ik ook al dat het erger word daarvan, niet alleen de pup maar ook de andere volwassen herder schrikt zich een ongeluk als ik naar buiten kom stormen om de hoopjes op te ruimen.
ik zet mijn verstand op nul, ruim zonder iets te zeggen het spul maar op en wie weet stopt het ook bij de kleine herder (andere herder heeft het ook heel even gedaan in zijn pup tijd)
Re: Veendrenkstof, helpt het...
Geplaatst: 16 mei 2016 07:55
door *Skye*
Dat veendrenkstof moet wel een wondermiddel zijn. Eergisteren raadde iemand het me aan tegen allergische reacties en het krijgen van een glanzende vacht.