Pagina 1 van 1

Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 18 dec 2015 23:58
door kooi
..toch schrik ik iedere keer weer als Jorla na een poos goed weer begint met diarree en kotsen.
Gaat weer de hele dag door...
Ze moet natuurlijk wel de elf gaan halen! Maar het kalmeert geloof ik alweer, ze slaapt nu, kreunt af en toe en schudt dat het een aard heeft. Iedere keer denk ik, zou het deze keer de grote klapper worden? Tweede kerstdag komt mijn moeder met haar 15 jaar oude poedel. We mutsen wat af met die twee. Maar ze zullen het nieuwe jaar wel halen hoop ik! :roll: :wink:

Edit: gedaan met de rust, het water spuit haar anus uit...
Ik slaap vannacht wel op de bank, schat. :oeps:

Re: Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 19 dec 2015 00:22
door Yara
Weet je niet wat de oorzaak is? Iets verkeerds gegeten of zo? Hopelijk valt het een beetje mee! Sterkte voor de nacht.

Re: Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 19 dec 2015 01:49
door kooi
Ze heeft dit al jaren één keer in de zoveel tijd, denk dat het nu een maand of vier geleden is sinds de vorige keer. Ze slaapt nu gelukkig heel rustig, dus misschien is het achter de rug...

Re: Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 21 dec 2015 11:17
door ikbeneenmens
Mijn hond had vaak darmproblemen, en toen bleek het dat hij een autoimmuunziekte had, waar we pas achter kwamen toen hij vier was. Toen ging hij helaas dood, maar dat kwam ook omdat hij gewoon heel ziek was geweest en een paar keer onder narcose moest, en allemaal verschillende medicijnen had gekregen, dus niet dat dat met jouw hond gebeurt!

Maar misschien is er dus iets mis in de darmen of de maag?

Re: Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 21 dec 2015 11:22
door renee-uk
hoe is het nu met jorla?
was het inderdaad loos alarm of heeft ze toch een terugval?

Re: Het zal wel weer loos alarm zijn, maar..

Geplaatst: 21 dec 2015 14:03
door kooi
Bij Jorla is ook een auto-immuunziekte vastgesteld. D.a. denkt aan chronische enteritis, of een hepatitis.
Ze heeft lange tijd een hoge dosering Moderin geslikt, maar dit hebben we afgebouwd. Dat is een hele tijd goed gegaan, maar ze heeft toch wel iets nodig, dus ze zit nu op een onderhoudsdosering van om de dag 1 tablet van 4mg moderin. (een soort predinison).

Maar daarnaast zijn dergelijke uitbraken een rode draad in haar bestaan. Al jaren. Soms houdt dat een paar dagen aan, soms is het maar 1 nacht.
Ze is nu al weer goed aan het opknappen; na die eerste nacht is het braken opgehouden en werd de ontlasting iets vaster.
Dat zit nu nog niet op normaal, maar ze krijgt zo langzamerhand misschien ook wel weer last van eindejaarsstress. Naarmate ze ouder wordt, wordt ze angstiger van harde knallen.