Pagina 1 van 1
Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 18:34
door Izzers
Vanaf vandaag heb ik een logeetje
Een kruising shi tzu van 6 jaar met een hele grote waffel en 0,0 manieren
Mijn ouwe doos reageert goed op hem maar dat verwachtte ik al. Ze keek me even aan van whoops wat hebbie nou weer meegesleurd? Is dat ook een hond?
Ze heeft hem even onder luid gegrom van zijn kant besnuffeld en had toen zoiets van pffff wat een (lelijkwoord)humeur en ging weer dr eigen gangetje.
Boris (de logee) loopt hier ondertussen regelmatig tegen een verbale waarschuwing van mij op want meneer gromt echt overal over. Buiten als we een andere hond tegen komen vergaat horen en zien je meteen zo grijnst hij. Echt hoor het beest is levensmoe. Die stond met zijn 8 kilo aan gewicht een grote waffel te geven tegen een bordeaux dog van 60 kilo. Gelukkig kende ik de bd in kwestie dus ik wist wel dat het geen bloedbad zou worden maar misschien wel ff opletten met alle loslopers hier. BD keek overigens Izzy eens meewarig aan alsof ie wou zeggen "Heb jij dat?"
Tijdens het eten zat meneer boris onder de tafel luidkeels te grommen omdat hij ook een stukkie kip bliefde maar dat is dus niet door gegaan. In plaats daarvan zat hij ineens heel beteuterd aan de andere kant van de kamer (ik heb hem er gewoon heen gedragen hoor

voor iedereen denkt dat ie vliegles kreeg) Nou ja... leuk logeetje

denk ik..
Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 18:38
door Sanner
Nou dat klinkt erg gezellig.

Veel plezier ermee.

Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 19:13
door Lucia
Succes met heropvoeden

Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 19:18
door DesireeB
Ach, zo maar je ook eens wat mee.

Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 19:22
door Lemuria
Een uitdaging

Ik zou dat heerlijk vinden

Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 19:37
door lucie
ben benieuwd hoe hij zich gaat ontwikkelen nu hij wat regels krijgt voorgeschoteld

Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 21:10
door Izzers
Inmiddels ligt hij lekker te pitten en als hij wakker is gaat ie heel voorzichtig neuzen bij Izzy.
Mijn conclusie een heeeeel onzeker hondje
Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 21:45
door veertje
Sterkte!
Waarschijnlijk leeft hij op met wat strakke regeltjes.
Re: Logeetje
Geplaatst: 13 aug 2015 23:11
door Izzers
Zojuist de laatste uitlaatronde gehad.
Omdat hij kennelijk besloten heeft dat ik veilig ben is hij voortdurend in mijn buurt. Niet echt handig dat hij dan Izzy probeert weg te grommen als die in mijn buurt komt. Maar met een potverrrrrr is dat meteen over. En Izzy blijft er stoicijns onder. (wat ben ik toch trots op mijn ouwe doos)
Ik had met de eigenaar afgesproken dat ik alles naar eigen inzicht kon doen en besloot hem dus los mee te nemen op de laatste ronde. Wat een ervaring!
Voor alle duidelijkheid er komt hier geen verkeer (ben wel maf maar niet zo maf)
Hij liep braaf mee en zelfs een klein stukje vooruit om zich dan een emmer uien te schrikken bij een geluidje.
Dit is echt de eerste keer dat ik een hond heb zien schrikken van zijn eigen schaduw. Minstens vier keer ook nog. Nu is dat misschien te verklaren omdat de eigenaar hem om half zes s avonds voor het laatst laat plassen. Hij is gewoon niet gewend om in het donker buiten te zijn. Diverse keren was hij al snuffelend bij Izzy in de buurt gekomen en als hij dan op keek schrok hij echt.
Gedrag naar andere honden is los 100 keer beter. Hij houdt mooi zijn klep dicht en komt achter Izzy en mij lopen.
Ik ben benieuwd wat de nacht me gaat brengen

Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 08:06
door Laura & Leroy
Tjonge, hoe lang blijft hij? Misschien heb jij waar tijd om hem wat rust in het koppie mee te geven.
Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 08:49
door Barkley
[quote="Izzers"]Hij liep braaf mee en zelfs een klein stukje vooruit om zich dan een emmer uien te schrikken bij een geluidje.
quote]
een emmer uien?! haha, dat heb ik echt nog nooit gelezen.
Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 11:45
door twinkeltje
Zo te horen is die kleine bar weinig gewend
Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 12:17
door Lucia
Het kan natuurlijk allemaal te wijten zijn aan dat het hondje niets gewend is, hopelijk trekt hij snel wat bij nu hij even bij jou is.
Maar voor de zekerheid: ziet dit hondje wel goed?
Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 13:02
door blondie
Whahaha hoe lang blijft hij?
Re: Logeetje
Geplaatst: 14 aug 2015 15:39
door Izzers
Boris blijft tot maandag ochtend.
Hij ziet prima

dat had ik ook al gecheckt
Vannacht was het plan hem in de woonkamer te laten, maar meneertje werd knettergek. Ik heb hem op de slaapkamer gelaten waar hij dacht Izzy wel ff van mijn bed te kunnen grommen. Izzy neusde even bij hem en dacht toen, die kan ik wel hebben en werd spontaan oost indisch doof voor zijn gegrom. Ik niet

en heb hem toch maar even verteld dat hij zich moest gedragen. Toen is hij er maar met een zucht naast geploft.
Hij is ook wel er verwend hoor gewend om te grommen als hij iets wil. Hij stond te grommen omdat hij op de bank getild wenste te worden.. Nou niet dus. Na even negeren kon hij er toch zelf op springen
Het grommen naar Izzy is over en nu is hij wel nieuwsgierig en gaat ook gewoon naast haar liggen.
Buiten gaat het los helemaal prima