Eindelijk maakt eens iemand een filmpje van ons ipv ik van een ander Fragmentje training met mijn drukspookje van de week: " onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:11
door blondie
Mooi hoor! Even een vraag, het schudden bij het pakken, mag dat bij de KNPV?
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:33
door Gos
Dat mag, het is idd geen IPO. Zolang ze maar vasthouden. Je hebt wel liever dat ze niet trekken, dat is vervelender voor de pakwerker. Ze deed het hier wel sterker dan anders, waarschijnlijk omdat ze de pakwerker uit balans bracht, hij probeerde te herstellen maar tenslotte toch om ging.
Verder is het maar een gewoon hondje hoor, geen crack (en ik ook niet hihi).
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:33
door lucie
Gaaf zeg! Weet niks van deze trainingen en vroeg mij af of het de bedoeling is dat de hond zo achter de 'boef' gaat springen. Of is het pure opwinding? knap losgelaten ook!
mijn Amber zou ik zover niet krijgen, veels te zachtaardig. Hoewel, als ze nou haar bal af zouden pakken...
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:39
door Diesel en Loek
Gaaf om te zien
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:39
door Jeannettebo
Wat een leukerd!
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 18:51
door Gos
De hond moet de boef bewaken. Dat springen heb ik eigenlijk liever niet maar is gewoon de aard van het beestje, dus zolang ze ook goed oplet (we verrassen haar wel eens door extra snel te vluchten om haar te proberen te laten missen) mag ze dat wel.
Het is niet in alles het gemakkelijkste hondje en ik ben al heel blij dat ze nu over het algemeen zo goed luistert op het veld. Het is nogal een impulsief ding die de eerste tijd mij vaak een stap voor was ipv ik haar. Dus een deel is de hond maar nog meer is mijn gebrek aan zelfvertrouwen/ervaring/handigheid.
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 19:04
door Pemba
Wel enthousiast maar ze doet het toch goed Leuk om te zien.
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 19:17
door Yara
Leuk filmpje! Pittige hond zo te zien.
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 19:35
door lucie
Gos schreef:De hond moet de boef bewaken. Dst springen heb ik eigenlijk liever niet maar is gewoon de aard van het beestje, dus zolang ze ook goed oplet (we verrassen hasr wel eens door extra snel te vluchten om haar te proberen te laten missen) mag ze dat wel.
Het is niet in alles het gemakkelijkste hondje en ik ben al heel blij dat ze nu over het algemeen zo goed luistert op het veld. Het is nogal een impulsief ding die de eerste tijd mij vaak een stap voor was ipv ik haar. Dus een deel is de hond maar nog meer is mijn gebrek asn zelfvertrouwen/ervaring/handigheid. :-)r
wordt je zelf vast ook heel scherp van, zo'n impulsieve hond
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 21:16
door Daisy@
Netjes!
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 21:36
door Sita
Wat een prachtig hondje! En inderdaad lekker pittig. Leuk om eens een stukje training te zien van jullie
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 21:54
door Machie
Een konijntje
Mooi hondje is dat zeg! Ook niet zo groot of wel?
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 22:55
door Gos
Machie schreef:Een konijntje
Mooi hondje is dat zeg! Ook niet zo groot of wel?
Jawel, behoorlijk asn de bovengrens voor een stamboommechel!
Shit zou er dan toch een konijn doorgefokt zijn???
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 17 feb 2015 22:59
door Rocco
Mooie aanval leuk driftig hondje
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 07:33
door maart
ze is echt leuk !! ze presteert in haar werk gelukkig wel iets meer dan matig
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 07:58
door Crista
Leuk om eens te zien!
Ik heb hier echt helemaal geen verstand van en het is niet mijn ding, maar ik vind het wel mooi om te zien dat de hond er ook zo veel plezier in heeft! Die staart blijft maar heen en weer gaan en ze is enorm gefocust! Mooi filmpje!
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 08:44
door Gos
maart schreef:ze is echt leuk !! ze presteert in haar werk gelukkig wel iets meer dan matig
Hihi, ja dat moeten we ook nog maar afwachten, het is maar training he?!
Voor degenen die haar mooi vinden: ik heb haar de gedragstest laten doen bij de RV en toen werd ze, omdat we er toch waren, ook op exterieur gekeurd door (helaas) een keurmeester die vlak voor aanvang verkondigde dat ze een hekel had aan werkmechels (bij de reuen was zij toen gelukkig niet degene die keurde). Ze keek er amper naar en gaf de werkteven allemaal een M en zei dat het geen mechels waren.
Gelukkig vertoonde ze op de test wel het vrijwel perfecte mechelgedrag (enige niet-ideale score was dat ze bij de verlatingsproef ietsje te relaxt was hihihi) en dat was maar 1 punt afwijking over de hele test tov ideaal. De enige ideale hond op die dag in de test was overigens Runar
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 09:00
door maart
Gos schreef:
maart schreef:ze is echt leuk !! ze presteert in haar werk gelukkig wel iets meer dan matig
Hihi, ja dat moeten we ook nog maar afwachten, het is maar training he?!
ze geeft zich wel helemaal zo te zien, plezante verschijning om te zien
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 09:07
door Gos
@Christa: het is ook een enthousiaste hond die vanalles leuk vindt, echt fijn om te hebben en prettig met de andere honden. Maar ik heb er mijn handen vol aan, het is geen gedwee typetje.
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 16:28
door janinca2002
Hond bij weg draaien pakwerker op arm en niet op been?
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 18 feb 2015 16:47
door Gos
janinca2002 schreef:Hond bij weg draaien pakwerker op arm en niet op been?
Ja het is zo'n beetje de enige hond op de club die we op de arm hebben zitten met vluchten. Dat is een keuze geweest indertijd vanwege dingen die te maken hebben met die onstuimigheid van haar en waar ik in het begin gewoon veel te weinig controle over en grip op kreeg. Ik ben het wel met je eens dat het veiliger is de hond op het been te zetten in die situatie maar het is nu eenmaal de keuze die we gemaakt hebben voor haar. Ik had toch al geen grootse plannen hahaha dus als het een puntje zou kosten dan is dat maar zo!
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 20 feb 2015 14:28
door Hippo
Inderdaad leuk om ook wat beeld en geluid van je eigen training te hebben .
Ziet er als een vlot en enthousiaste hond uit en maakt een mooie aanval. Volgens mij is ze best groot voor een teef of niet?
Re: Klein stukje training
Geplaatst: 20 feb 2015 17:59
door Gos
Hippo schreef:Inderdaad leuk om ook wat beeld en geluid van je eigen training te hebben .
Ziet er als een vlot en enthousiaste hond uit en maakt een mooie aanval. Volgens mij is ze best groot voor een teef of niet?
Klopt, dat schreef ik hierboven al. Maar ja, wat doe je eraan he?!