Pagina 1 van 1

Donderdag wordt

Geplaatst: 06 jan 2015 12:45
door gonnie
er een bultje bij Nikkie verwijderd.

Nikkie heeft een klein keihard bultje bij de aanzet van haar oor.
Vorige week zijn we naar de dierenarts geweest die wilde een biopt nemen maar dat ging niet het bultje was zo hard dat hij er geen naaldje inkreeg ze werden allemaal krom.

Volgens de dierenarts zal het wel niks bijzonders zijn en als we er niks aan wilde laten doen dan vond hij dat prima.

Maar mijn man wil perse weten wat voor bultje het is dus nu wordt donderdag het bultje verwijderd kwestie van een klein sneetje, volgens de dierenarts tien minuutjes werk.

De dierenarts vroeg nog of ik met haar aan de jacht deelnam, dan had het misschien een hagelkorreltje kunnen zijn want het is rond.

Of er moet iemand stiekem op haar geschoten hebben. Maar dat had ik dan toch wel gemerkt lijkt me, al hebben de meiden weleens op de weilanden gelopen waar de boeren weleens jagen. Maar dat is al lang geleden.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 06 jan 2015 13:05
door Jessica3787
Mijn hond had ook zo'n bultje, heel klein. Uiteindelijk weggehaald en toen bleek het een bepaald soort cyste te zijn. Ik vond het zonde van de operatie, want ze had best een flinke jaap en veel pijn. Als ik van tevoren had geweten dat het zo ingrijpend zou zijn had ik het nog even afgewacht.

Het is te hopen dat het in ieder geval ook goedaardig is!

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 06 jan 2015 15:04
door gonnie
Volgens mijn dierenarts is het een fluitje van een cent, want het zit helemaal los en keihard, hij zei: een klein sneetje en hij is er uit.

Bij Nikkie zie je het bultje geeneens mijn man had weer zitten zoeken, volgens mij wil hij af en toe gewoon naar de dierenarts. Zal wel bij zijn routine horen.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 21:48
door gonnie
Vanochtend is dus het bultje van Nikkie verwijderd.
Met scheren en al duurde het een half uurtje, waren haast 180 euro kwijt.

Gelukkig is het goed gegaan, ik hou er nooit zo van als een hond onder narcose moet.

We konden erop wachten. Ze werd bij ons neergelegd in de wachtkamer na afloop.
Toen de dierenarts vroeg of ze wakker werd zei ik dat ze nog lag te pitten, maar toen zij haar even aantikte werd ze wakker. Ze kon nog niet zo goed opstaan en lopen, ondertussen ging Gerard even betalen en toen hij haast klaar was vroeg ik aan Nikkie of ze wilde eten, ze stond gelijk rechtop.

ondertussen heeft ze lekker gegeten en verder nergens geen last van. Pijnstiller mee gekregen voor twee dagen.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 21:57
door Mirri
Fijn dat het allemaal goed is gelopen

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 22:20
door gonnie
Zeker fijn, ondanks dat de dierenarts had gezegd dat het een fluitje van een cent was, narcose is toch een risico.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 22:49
door Neeltje
Narcose blijft narcose, maakt niet uit wat voor behandeling het is. Fijn dat alles goed is gegaan.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 23:00
door gonnie
Ja, vind ik ook.

Mijn man denkt er nogal makkelijk over. De dierenarts had gezegd dat we het bultje ook konden laten zitten. Maar mijn man wilde het weg hebben. Hij wilde weten wat het was, maar heel tegenstrijdig hij wilde het niet laten onderzoeken want dat koste 100 euro.

Dus had het net zo goed kunnen blijven zitten.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 23:02
door ranetje
Dat is wat tegenstrijdig ja.
Hij wil weten wat het is, maar hij laat het niet onderzoeken :lol1:

Fijn dat alles goed gegaan is.
Geen al te grote wond?

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 23:08
door gonnie
Nee, je ziet het amper. Alleen een grote kale plek.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 08 jan 2015 23:10
door gonnie
ranetje schreef:Dat is wat tegenstrijdig ja.
Hij wil weten wat het is, maar hij laat het niet onderzoeken :lol1:

Fijn dat alles goed gegaan is.
Geen al te grote wond?

Ik denk dat ik mijn man nooit ga begrijpen. Haha.

De dierenarts zei wel dat het er onschuldig uitzag, maar dat ze dat niet kon garanderen.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 13:22
door ranetje
gonnie schreef:
ranetje schreef:Dat is wat tegenstrijdig ja.
Hij wil weten wat het is, maar hij laat het niet onderzoeken :lol1:

Fijn dat alles goed gegaan is.
Geen al te grote wond?

Ik denk dat ik mijn man nooit ga begrijpen. Haha.

De dierenarts zei wel dat het er onschuldig uitzag, maar dat ze dat niet kon garanderen.
Meestal zeggen mannen zoiets over hun vrouw :lol1:

Het bultje is in ieder geval weg.
En als er toch iets niet goed is zie je dat dan wel weer.
Nu gewoon snel weer herstellen :ok:

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 13:35
door gonnie
Ze is al weer boven jan hoor.

Mijn man is alweer ongeduldig die wil gewoon vanmiddag gaan wandelen, maar ze mocht de kap niet af zei de dierenartsassistente. Hij wilde gaan bellen om te vragen of ze zonder kap mee mocht. Maar dat kan ik zelf ook wel bedenken, kijk is er geen kans op regen dan zou ik haar rustig zonder kap meenemen, maar als het regent dan wordt de wond zo nat.

Vind het een beetje vervelend om met een hond met kap op naar het bos te gaan.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 13:52
door Marjoleine
gonnie schreef:Mijn man is alweer ongeduldig die wil gewoon vanmiddag gaan wandelen, maar ze mocht de kap niet af zei de dierenartsassistente. Hij wilde gaan bellen om te vragen of ze zonder kap mee mocht.
Hoort ook bij zijn routine denk ik ;)

Fijn dat ze weer ok is!

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 14:34
door ranetje
Ik heb de honden ook nooit met kap om meegenomen.
Ze zien dan te weinig en er zijn honden die daar flink angstig van kunnen worden.
Als ze toch aangelijnd blijft kan die kap prima af buiten en dan thuis de kap meteen weer om :ok:

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 14:39
door gonnie
Ja, dat kan ook. Hij heeft net toch gebeld. Maar het ziet er nogal regenachtig uit dus ik stel het naar het bos gaan nog een dagje uit.
Want de assistente zei dat de huid daar heel erg dun was en we er dan goed op moeten letten dat ze er echt niet aan krabt.

En ze is dan best wel weer fit, maar ze heeft het nu buiten wel heel erg koud. Ze rilt nogal erg als ze mee naar buiten gaat voor een plasrondje.

Re: Donderdag wordt

Geplaatst: 09 jan 2015 14:43
door gonnie
Nanna schreef:In mijn optiek zonde van het geld en onnodig leed voor de hond.
Maar dat ben ik ;-)
Zo ben ik ook. Maar ja, mijn man dus niet, heb ook geen zin om er constant gezeur om te hebben.

Een zeurende man ( oorspronkelijk staat er vrouw ) is als een lekkend dak. Haha.