Pagina 1 van 1

Het is een overwinning!

Geplaatst: 20 dec 2014 23:48
door Mojuan
Altijd al (ook voor hij bij ons was) is Blits bang geweest van vuurwerk.
Maar sinds een week ongeveer, is er iets bij hem aan het veranderen.
Eerder sprong hij elke keer als hij vuurwerk hoorde van de bank, en liep naar de eettafel om vervolgens op een stoel onder die tafel te gaan liggen.
Hij kwam er uit zichzelf niet meer onder vandaan (sporadisch wel) en dan moest 1 van ons hem dus gaan halen.
Maar nu heb ik vandaag (en vooral vanavond) echt al heel wat vuurwerk gehoord hier vlakbij, echt wel harde knallen, en hij is niet 1x weggelopen om zich te verstoppen :cheer:

Hij gaat nog steeds vooruit, en ik ben zo blij om te zien dat zijn onzekerheden en angsten langzaam maar zeker afnemen en zelfs verdwijnen.
Hij heeft de knallen echt wel gehoord, en kijkt dan ook even op, spitst zijn oren, en besluit naast me te blijven liggen.
Hij ontspant gewoon weer, gaapt een keer, en legt zijn kop weer neer.
Oh wat kan ik dan toch trots zijn op wat we met hem bereiken, elke dag opnieuw :I:

Re: Het is een overwinning!

Geplaatst: 20 dec 2014 23:55
door Hanneke2
Geweldig joh!

Vanmiddag hier een enorme knal, Lilo bleef even staan en het was meteen over en weer lekker met kwispelstaartje mee wandelen. Heerlijk, die vooruitgang, dat is toch wel heel anders geweest.

Ik duim dat die van jou goed Oud&Nieuw doorkomt. Advocaat met slagroom, zeg ik maar weer even. :D

Re: Het is een overwinning!

Geplaatst: 20 dec 2014 23:59
door Mojuan
Ja ik vind het echt zo bijzonder om te zien hoe goed het nu gaat.
Ik dacht dat hij zijn leven lang die angst zou houden, en ben nu zo blij dat mijn man hem niet meer weg wilde doen toen we hem hadden opgevangen. Hij zit hier gewoon helemaal op zijn plek.

Ook geweldig dat Lilo het zo goed doet! Wat kan je dan gelukkig worden he, als je hond zich beter voelt.

Re: Het is een overwinning!

Geplaatst: 21 dec 2014 10:25
door kayleigh*
Fijn! Dit jaar gaat het ook een stuk beter met Kira en vuurwerk. Moet ook wel zeggen dat het een stuk stiller is als voorgaande jaren.

Re: Het is een overwinning!

Geplaatst: 21 dec 2014 12:20
door Cindy52
Daar mag je ook best heel trots op zijn!