Pagina 1 van 1
Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 11:53
door 63673J
Ben vanochtend omver gelopen op een hoge fiets-/voetgangersbrug door een stel grote honden. Ze kwamen van achteren aangerend dus ik zag ze niet aankomen. Heb een enorme smak gemaakt, ongelukkig genoeg ook heel hard op mijn linkerschouder, aan de kant waar alles al zo kwetsbaar is door borstamputatie en lymfeklierverwijdering, bij het minste of geringste heb ik daar beursontstekingen waar ik dan weer maanden last van heb. Mijn knie is ook kapot en mijn heup is heel pijnlijk.
Ik heb alleen maar om mijn hondje liggen te roepen want ik wist niet waar ze was en was bang dat ze ook onder de voet gelopen was of in het water gevallen, het was heel chaotisch op de brug met allemaal honden. Een meneer met een Schotse collie heeft haar voor me aangelijnd en aan me gegeven. Toen heb ik mijn man gebeld, die werkt vlakbij en hij is me komen halen en toen zijn we samen naar huis gegaan.
Ik ben ook boos, omdat de eigenaren al ruim over de brug waren en hun honden nog lang niet - en ze dus totaal niet opgelet hebben, ze hadden het veel te druk met kletsen en keken niet op of om. Zó mateloos irritant vind ik dat, als mensen totaal niet op hun hond letten.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 11:56
door 63673J
De meneer met de collie is een poosje bij me gebleven, de anderen zijn doorgelopen.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:01
door Marjoleine
Wat asociaal, zeg.
Sterkte, hoop dat je er niet teveel last van krijgt.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:03
door 63673J
Nou, ze dachten: het heeft geen zin dat we allemaal blijven, want de Collie-meneer zei dat hij zou blijven. Maar het was ook zijn hond niet want hij liep voor me, dus misschien dat dat ook een rol speelde. Het zal me ook verder worst wezen wat die mensen verder doen, maar wat me gewoon heel erg opvalt en ergert is dat 8 van de 10 mensen hun honden totaal niet onder controle hebben en ook totaal niet opletten. Ze lopen maar door en kijken niet op of om, hebben ook helemaal geen interactie met hun hond. Dan krijg je dus dit soort dingen en ik begrijp dat gewoon niet, dat je zo met je hond omgaat, ik vind dat raar. Want ze zijn wel allemaal "op cursus" geweest, maar wat ze daar doen mag joost weten.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:05
door 63673J
Nanna schreef:jvanringen schreef:De meneer met de collie is een poosje bij me gebleven, de anderen zijn doorgelopen.
Mensen met Collies zijn de sociaalsten

Maar schandalig dat de rest gewoon doorloopt.

Die meneer is inderdaad heel sociaal en zijn hond ook.

Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:15
door Daisy@
Schrikken, zéker als je als zo kwetsbaar bent aan je ene kant.
Sterkte, hoop dat het mee valt en je niet teveel last krijgt.
En voor die mensen... geen goed woord voor!
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:27
door ranetje
Tara schreef:jvanringen schreef:Nou, ze dachten: het heeft geen zin dat we allemaal blijven, want de Collie-meneer zei dat hij zou blijven. Maar het was ook zijn hond niet want hij liep voor me, dus misschien dat dat ook een rol speelde. Het zal me ook verder worst wezen wat die mensen verder doen, maar wat me gewoon heel erg opvalt en ergert is dat 8 van de 10 mensen hun honden totaal niet onder controle hebben en ook totaal niet opletten. Ze lopen maar door en kijken niet op of om, hebben ook helemaal geen interactie met hun hond. Dan krijg je dus dit soort dingen en ik begrijp dat gewoon niet, dat je zo met je hond omgaat, ik vind dat raar. Want ze zijn wel allemaal "op cursus" geweest, maar wat ze daar doen mag joost weten.
Maar ja, dat een hond het op een cursus grandioos doet zegt natuurlijk niks over hoe hij het in het dagelijks leven doet.
Met mijn Ceetje heb ik op wedstrijden voor volgen altijd een 10, en complimenten van de keurmeesters dat ze zo prachtig attent volgt.
In het dagelijks leven trekt ze als een volleerd karrepeerd. Even voor de beeldvorming.
Tijdens cursussen mag van mij ook gerust wel aandacht besteed worden aan maatschappelijk verantwoord honden houden. Waarmee ik dus bedoel dat het ook verantwoord moet zijn voor anderen dan alleen maar de eigenaar. Het is niet acceptabel om niet op je hond te letten, want er komen namelijk echt gewoon ongelukken van als je pech hebt. Ik heb het al te vaak gezien.
Helemaal mee eens
Ik hoop dat je er niet te veel narigheid aan overhoudt TS.
Heel rot dit soort dingen

Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:32
door 63673J
Tara schreef:(...)
Tijdens cursussen mag van mij ook gerust wel aandacht besteed worden aan maatschappelijk verantwoord honden houden. Waarmee ik dus bedoel dat het ook verantwoord moet zijn voor anderen dan alleen maar de eigenaar. Het is niet acceptabel om niet op je hond te letten, want er komen namelijk echt gewoon ongelukken van als je pech hebt. Ik heb het al te vaak gezien.

Dat ben ik helemaal met je eens! Ik heb ook eens een enorme worstelpartij gehad met een catahoula die het op Polly voorzien had. De eigenares was volgens mij alweer thuis, want nergens te bekennen. Uiteindelijk heb ik de hond aangelijnd (met mijn lijn), Polly onder arm genomen en de hond thuisgebracht, wat niet echt een sinecure was. Toen ik haar aansprak op haar hond zei ze dat ze nooit op haar hond wachtte want die moest op haar te letten en niet andersom. Ik vroeg of ze dat ook zo had gedaan met haar kinderen, toen werd ze kwaad, dat vond ze nergens op slaan. En bóm, deur dicht. Enfin, de hond woont daar inmiddels niet meer, misschien met een leuker iemand mee gelopen.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:34
door Zamunda
Zo, das lekker

.
Ik hoop dat je er niet zoveel last van krijgt

.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:35
door blondie
Wat asociaal! Ook ik hoop dat je niet veel last hier van krijgt.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:36
door 63673J
Zamunda schreef:Zo, das lekker

.
Ik hoop dat je er niet zoveel last van krijgt

.
Dank je! Ik doe rustig aan en er gaat straks iemand mee met lopen, want ik kan nou bijna helemaal niks met links en dan zal je zien, gebeurt er weer wat.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 12:39
door joline
Wat ontzettend asociaal
Ik hoop dat je er niks aan overhoud en je snel weer beter voelt.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 14:11
door veertje
Je vraagt je toch af hoe mensen kunnen bedenken om dan nog gewoon door te lopen. Ik schaam me al dood als Finn met zn 7 kilo eens tegen iemand zn benen staat voor een knuffel.
Hopelijk hou je er niet te veel aan over

Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 14:18
door Hilly45
Sterkte, daar zul je wel even last van houden, zeker als je net valt op je meest kwetsbare kant dan.
En ja, verder heb je gelijk, dat het gewoon te zot voor woorden is, dat mensen zo slecht op hun eigen honden letten.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 14:25
door Pemba
Wat een aso volk zeg, bah.
Beterschap voor jou

Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 14:56
door cornelia
Bij deze asocialen heb ik dus de zelfde fantasie als genoteerd in topic "Aangevallen , ben zo boos!".
Jee, wat is dat vandaag

met mij.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 17:30
door 63673J
Ja, daar kan ik ook heel kwaad om worden. Ik heb niks tegen wat voor soort hond dan ook, zolang de eigenaren er maar voor zorgen dat de hond geen narigheid veroorzaakt.
Re: Omver gelopen
Geplaatst: 14 nov 2014 17:52
door samantha!
Jeetje wat asociaal van die eigenaren.
Beterschap!