Pagina 1 van 1

Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 13:49
door Pauline84
Ik plan binnenkort een strandwandeling voor een huisdierenwebsite waarvoor ik werk. Ik wil natuurlijk dat dit geslaagd wordt en dat er zoveel mogelijk mensen op afkomen. Ik zoek daarom een goede locatie.

Wat vinden jullie het leukste (en goed bereikbare) strand om een hondenwandelingen te maken? Ik ben benieuwd!

Als ik de meetup gepland heb zal ik 'm hier ook laten weten.
Dank je!

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 13:57
door Paisley
Welke regio? Ik vind eigenlijk het hele noordzeestrand leuk. Hier in het noorden is het wat lastiger

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 14:03
door Ήυs
Ritthem en Vlissingen :pffff:

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 14:05
door Marjoleine
Zeewolde :P

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 14:08
door flaneloba
Goed bereikbaar valt over te discussieren, maar als ik echt een dagje met de hond naar het strand wil.. Texel, bij de vuurtoren :D

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 14:09
door Sita
Parnassia/Bloemendaal

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 16:20
door Dinos
Oostkapelle en op het hondenstrand bij paviljoen berkenbosch zijn de honden zeker welkom,en hebben ze zelfs hondenbier en lekker bakje koffie. Ook bij hoog water is er nog genoeg strand over.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 16:22
door LongFields
Langevelderslag, Noordwijk(erhout). Gemakkelijk te bereiken vanuit alle richtingen, je kunt je auto prima kwijt op de enorme parkeerplaats (voor 2 euro in het laagseizoen), op het strand kun je zowel links als rechtsaf lopen en dan via de duinen weer terug via een van de strandopgangen en zo de wandeling zo lang maken als je wil. En er is een groot restaurant met binnen én buiten (voorzien van gashaarden, terrasverwarming en lekkere warme schapenvachten, waar honden welkom zijn (en er ook hondenbier te bestellen is, hoewel ik dat persoonlijk geen prioriteit vind, maar goed :Q: ).

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 16:25
door beatje
Dinos schreef:Oostkapelle en op het hondenstrand bij paviljoen berkenbosch zijn de honden zeker welkom,en hebben ze zelfs hondenbier en lekker bakje koffie. Ook bij hoog water is er nog genoeg strand over.
Idem,
Ritthem vind ik persoonlijk wat klein en er is niks waar je evt wat kan drinken.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 16:27
door Safari
Zeewolde en Scheveningen.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 16:27
door senna03
Monster, Zuid Holland

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 17:33
door Dinos
LongFields schreef:Langevelderslag, Noordwijk(erhout). Gemakkelijk te bereiken vanuit alle richtingen, je kunt je auto prima kwijt op de enorme parkeerplaats (voor 2 euro in het laagseizoen), op het strand kun je zowel links als rechtsaf lopen en dan via de duinen weer terug via een van de strandopgangen en zo de wandeling zo lang maken als je wil. En er is een groot restaurant met binnen én buiten (voorzien van gashaarden, terrasverwarming en lekkere warme schapenvachten, waar honden welkom zijn (en er ook hondenbier te bestellen is, hoewel ik dat persoonlijk geen prioriteit vind, maar goed :Q: ).
Nee is zeker geen prioriteit hij drinkt maar water, als ik hem dat zou moeten geven betaal ik meer als normaal biertje voor mijzelf en als hij zijn dorst moet lessen moet ik 3 flessen in een bak kappen haha

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 17:44
door hendrik
Ritthem en de Kaloot, gratis parkeren ook in hoogseizoen en leuk bootjes kijken.
Westhove tussen Oostkapelle en Domburg.
Oranjezon bij Vrouwenpolder wel wat verder lopen naar het strand maar erg mooi.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 18:04
door Tanja Simba&Bella
Kijkduin den haag. Rustiger dan scheveningen en bij strandafslag 2 meer dan voldoende gratis parkeren.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 18:05
door Dinos
Het Noordzeestrand bij neeltje Jans alleen in de zomer kom je dan op naaktstrand terecht wandeling in winter is geen probleem ,ook een strandpaviljoen en gratis zeehondjes kijken als je geluk hebt.

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 18:55
door bellabeest
hellevoetsluis

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 18:59
door JBK
Langevelderslag, qua ligging handig, denk ik. En qua voorzieningen goed. Nederzandt serveert lekker eten!

Re: Favoriete hondenstrand?

Geplaatst: 07 nov 2014 19:25
door asani
Noordzeestrand bij de Neeltje Jans is echt mijn favoriet.
Ga er minstens 2x per week naartoe.
Lekker rustig door de week en de weekenden vaak ook behalve hoogseizoen natuurlijk.
Strand tent waar je welkom bent met je honden.
En geen gezeur van mensen die niet graag honden op het strand zien.

Gr Rian,Ijuba,Fynn,Asani en Sies