Pagina 1 van 2
Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 30 okt 2014 23:34
door [Sandra]
Oh, daar smelt ik van
Het is niet te beschrijven, het klinkt als een soort gaap, maar het is niet echt vet doorgapen, zeg maar.
Ze rekken zich uit en dan komt ineens dat geluidje.
Dan kun je mij dus opdweilen. U vast ook

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 30 okt 2014 23:36
door Marjoleine
O, de wetters kreunen dan helemaal, heel uitgebreid

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 00:38
door Dee
Je kan mij bij heel veel geluidjes opdweilen. Ook bij de 'hmpf' van Figo als hij dan maar gaat liggen omdat iets anders dat hij in gedachten had niet mag.
Maar ontopic, Nani maakt geen geluid in deze. Figo kreunt dan. Dat geluid wat sommige mensen maken wanneer ze zich uitrekken, daar is het mee te vergelijken.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 07:27
door Zamunda
Dee schreef:Je kan mij bij heel veel geluidjes opdweilen. Ook bij de 'hmpf' van Figo als hij dan maar gaat liggen omdat iets anders dat hij in gedachten had niet mag.
Oh, hier precies hetzelfde: die honden maken zoveel mooie geluidjes om bij weg te smelten

. En de zwarte man geeft ook zo'n prachtige 'hmpf'-kreun als ie tóch maar gaat liggen

.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 07:39
door Sanne!!
geluidJE? er komt hier een hele brul uit!
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 08:05
door fenneke
Dee schreef: Ook bij de 'hmpf' van Figo als hij dan maar gaat liggen omdat iets anders dat hij in gedachten had niet mag.
.

herkenbaar

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 08:12
door lijn
Ooh ja dat herken ik in Lutèce!
Ooh wat is zij schattig in haar geluidjes
Haar kreuntjes bij uitrekken, maar soms hoor je haar ook als ze ligt te slapen en halfjes wakker wordt. Soms zit ze ons aan te kijken en komt er een neppe gaap met geluid en dan zo'n wauuuw rachteraan. Vaak komen er dan ook een paar blafjes na. We snappen dat totaaaal niet.,. Maar schattig! Schattig!

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 08:29
door cloris
Jaaa herkenbaar, hier ook! Nap rekt zicht uit, dan komt er echt zo'n geluidje uit en dan gaan die pootjes de lucht in en blijft hij nog even 'naliggen' of dat genieten is!
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:10
door grover
Ollie kreunt als ie zich lekker uitrekt

En gapen vind ik ook zo zoet, en als ie in dromenland is dan blaft ie heeeeeel schattig binnensmonds, zo van wufffff, wúfffff

Ik smelt vrij regelmatig van 'm moet ik bekennen :')
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:12
door Manu
Zo'n kreuntje met zo'n slaperige blik in die ogen die je dan aankijken waarna hij zich nog even op zijn rug draait om zijn kop in een onmogelijke positie te leggen dan even alle poten omhoog gooit en uitstrekt, omvalt en dan uitgebreid van voor naar achter uitrekt en geeuwen tot zijn ogen helemaal wegrollen met die enorme lap vlees uit zijn bek

Daarna loopt hij naar me toe en rekt hij zich nog een keer uit terwijl ik zijn rug krab.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:16
door Hailfall
Loki maakt ook altijd heel geluidjes met het uitrekken dat zijn van die gaapjes (met allemaal toonlagen) tot luide kreunen. Wij vinden het zo geinig en moeten altijd heel erg lachen als hij dat doet.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:32
door Lemuria
Bij Izzy komt er ook zo'n lief geluidje uit

Bijna zoals deze (vanaf 0:06)
http://www.youtube.com/watch?v=lOwCrnHmeUE
En als ze erachteraan nog wat loopt te smekken, dan is het feestje compleet.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:36
door Hailfall
Zoals op de filmpje zo gaapt Loki ook en dan komen er ook nog allemaal geluidjes achteraan. Zal eens kijken of ik het vanmiddag kan filmen als ik hem wakker maak voor het uitgaan.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 10:48
door Renee1966
Ko deed de bek helemaal open en dan zo'n hoge piepkreun, oooooeeeeehhhhhwaaaaaaaaah!!!!!!!!!
De andere honden zijn beschaafd, die doen dat niet.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 12:53
door Hailfall
Hailfall schreef:Zoals op de filmpje zo gaapt Loki ook en dan komen er ook nog allemaal geluidjes achteraan. Zal eens kijken of ik het vanmiddag kan filmen als ik hem wakker maak voor het uitgaan.
Beetje slecht te horen, natuurlijk maakt hij er vandaag niet zo'n drama van als normaal.. maar zulke gaapjes komen er bij hem uit.
https://www.facebook.com/video.php?v=10153323375074698
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 13:12
door P-tt
Goof komt letterlijk uit z'n mand gerold, staat op als een ouwe vent en dan begint het. Eerst lekker gapen, met geluidjes. Daarna de eerste rekoefening, borst op de grond en billen omhoog, met bijbehorend gekreun gevolgd door nog een gaap. Daarna rekoefening 2, billen richting de grond, borst omhoog. Dit gaat gepaard met gepiep en gekreun. Vervolgens goed schudden.
Daarna komt de tweede ronde. Rekken bij het vrouwtje zodat ze je rug flink kan kriebelen, hiervoor gebruiken we rekoefening 1 en 2. Hier weer veel gekreun, gesteun en gekuum bij. Als dit klaar is weer goed schudden, gevolgd door een gaap en wat gesmak.
Ties voert rekoefening 1 en 2 snel zonder geluid uit, een schattige puppygaap en dan stuitert hij alweer rond
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 13:19
door Shibby
De allereerste keer dat ik Shib zo'n uitrekkreuntje hoorde maken, schrok ik me rot. Ik kende dat helemaal niet van Leia en bij Shib komt er echt een oerkreet uit.

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 14:35
door Mit
De Chihuahua's doen er een soort piepkreuntje bij. Gáten in mijn glazuur. Dan moet ik ze meteen op hun buikjes kussen

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 14:44
door Salamor
Helemaal herkenbaar die kreuntjes en het beeld daarbij, smelt, smelt, smelt

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 31 okt 2014 15:22
door Ptje
Rasta geeft meestal alleen een kreuntje als ie er lekker bij gaat liggen.
Als ie uitrekt komen er meestal van die pfft pffft prrtt prrrtt geluidjes, maar dan vanuit zijn andere uiteinde

gelukkig stinken ze niet.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 02 nov 2014 11:37
door lotje&famke
Jaaaa, op die manier begint elke dag goed! Lotje heeft daarbij ook nog eens zo'n gekke baard / snor snoet. En als ze geslapen heeft dan hangt dat niet meer maar staat het omhoog. Zo'n heerlijk slaperig verkreukeld koppie.

Ze doet dan vaak een poging om half slaap dronken naar me toe te lopen. Meestal zijn dat maar een paar stappen, dan rekt ze zich uit met van die gekke geluidjes om zich vervolgens met een diepe zucht weer op de grond te laten zakken en zich weer over te geven aan de slaap.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 02 nov 2014 21:03
door Paisley
Haha leuk ik had zo'n uberschattig opvang boomer achtig hondje, die een hele hoge IEIEIEUW liet horen als hij gaapte.
Véél te schattig wat mij betreft. Je kunt ook overdrijven

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 02 nov 2014 21:13
door *Ellen*
Ja, zo schattig.
Bloem doet na elk slaapje een soort van yoga. Voorpoten gestrekt op de vloer, kont omhoog en dan eeeeeeuuuuuh.

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 02 nov 2014 21:21
door mariekebrand
django maakt van die geluidjes als hij heel moe is en hij heel lekker ligt op of onder zijn dekentje

echt zo'n hele diepe harde lange zucht

en bij het gapen soms inderdaad ook een niet te beschrijven geluid

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 05 nov 2014 21:00
door BaasjevanMilo
ik vnd al die geluidjes zo onwijs schattig....

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 05 nov 2014 21:08
door Valerie
Kiyoshi gaapt met lawaai zoals een echte kerel

Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 05 nov 2014 21:16
door Marion.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 05 nov 2014 22:17
door *Ellen*
Salamor schreef:Helemaal herkenbaar die kreuntjes en het beeld daarbij, smelt, smelt, smelt

Wat een koppie haha. Ik hoor het geluid er zo bij.
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 06 nov 2014 12:29
door marloes_2406

Zara is er ook goed in. Ze gaat door haar voorpoten met haar kont de lucht in en maakt een hard geluid bij het uitrekken haha. Dat doet ze nu ook steeds vaker als er een auto hier stopt, die ons komen halen
Re: Geluidje als ze zich uitrekken
Geplaatst: 06 nov 2014 14:54
door cornelia
Ezio slaakt als hij uit bed komt van die heerlijke verwijfde (sopraanhoogte) kreetjes/geeuwtjes