Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Hier kun je al je andere foto's kwijt, zoals vakantiefoto's, foto's van je andere huisdieren, natuurfoto's, foto's van enge spinnen, vogels en dergelijke. Alle foto's dus eigenlijk die niet in de normale fotohoek en ook niet in de wandelrubriek thuishoren.
Mooie foto's! Maar ik vind die beesten ook echt doodeng Vorig jaar zat er plots eentje op de keukentafel. Ik ben niet snel bang voor insecten en vliegdingen maar deze ging toch dood. Hoorde later pas dat ze vrij zeldzaam zijn én totaal niet agressief. Lullig wel, maar ze zien er nou eenmaal niet zo uitnodigend uit
ik heb mijn eerste in Limburg mogen ontmoeten en die klonk als een kleine helikopter.Ik liep ergens langs de velden en ineens hoorde ik zoemen maar zag niets,tot ik me omdraaide en in die joekel zijn ogen keek.Ik ben heel hard weggelopen daar.
Ik had geen idee wat het was maar was doodsbenauwd dat ik een zwerm wespen achter me aan zou krijgen.
Deze vakantie ook weer een aantal gezien,ik vind ze interessant.
De hoornaar schijnt wespen te eten dus heel nuttig en ze zijn heel welkom wat mij betreft hoor!
Mooie foto's, in de tuin van 'ons' vakantiehuis, zat een nest in een holle boom, en ik moest er een paar keer per dag langs.
ik vond het eerst doodeng maar ze vlogen alleen maar voorbij op zoek naar eten en deden eigenlijk niets, na een week (!) was ik er een beetje aan gewend maar ik weet niet zeker of dat ook deze soort was hoor, er bestaan toch ook grote wèl agressieve wespen?
Maar wat is het verschil nou met de Aziatische, want hier: Hij is een stukje groter en kan tot een grootte van 4 centimeter uitgroeien. Hij is bovendien agressiever en zijn steek is uiterst pijnlijk en kan zelfs dodelijk zijn. De Aziatische hoornaar blijkt ook nog eens verzot op bijen en kan een bijenvolk in een vloek en een zucht totaal vernietigen. Zijn komst is dus beslist geen goed nieuws voor de toch al ongelukkige Nederlandse imker.
word ik nou niet bepaald vrolijk van..
God, een van mijn ergste nachtmerries. Ik zou aan een lade vol schone onderbroeken niet genoeg hebben als een nest van die dingen bij mij in de buurt zou huizen.