Pagina 1 van 1

Kwijlen

Geplaatst: 09 sep 2014 00:12
door Hanneke2
Het wordt nou echt te gek. :ugh:

Lilo wilde voorheen bij heel veel opwinding wel een beetje schuimbekken, maar sinds haar achterste kiezen getrokken zijn kwijlt ze echt verschrikkelijk. Niet in huis en niet tijdens de rustige snuffelrondjes, maar zodra ze los aan het rennen is of zich opwindt over een enge hond hangen er van die slierten aan die bek. Ik vind het smerig (ik riep altijd dat ik nooit zo'n hond met van die gore kwijlslierten wilde :roll: ), en ze vindt het zelf ook vervelend, schudt met haar kop en wrijft over de grond om die slierten kwijt te raken.

Is hier iets aan te doen behalve met zakdoekjes lopen?

Re: Kwijlen

Geplaatst: 09 sep 2014 09:27
door Roxywoezel
Slabbetje om? haha

Sorry geen advies, lijkt mij gewoon bepalend doordat de kiezen het niet meer tegen houden.

Re: Kwijlen

Geplaatst: 09 sep 2014 09:50
door Laura84
Ik lees eventjes mee, de hond van mijn ouders heeft het ook hoewel hij er zelf geen problemen mee heeft. De DA zei dat ie overactieve speekselklieren heeft

Re: Kwijlen

Geplaatst: 09 sep 2014 23:04
door Hanneke2
Overactieve speekselklieren lijkt me sterk, omdat ze 10 jaar lang niet gekwijld heeft.

Het zullen inderdaad die ontbrekende kiezen wel zijn, het is ook niet door overdreven inspanning ofzo, want ze doet het met gesloten bek.

Slabbetje dan maar. :mrgreen: