onze hond is 3 jaar en heeft (waarschijnlijk) al minstens 2 jaar artrose, maar het is zo'n eigenwijze stafford die zelf geen pijn aangeeft, dat moeten wij dus voor hem doen maar vind dat heel moeilijk dus vraag even jullie advies

hij krijgt elke dag metacam en speciaal medisch voer van de dierenarts (join support) maar ondanks dat loopt hij nog duidelijk erg mank maar hij heeft overal nog zoveel plezier in, alles wat we met hem doen vind hij leuk, we lopen ongeveer 6 keer per dag kleine rondjes van 10 min/kwartier, en in de zomer vind hij zwemmen helemaal het einde en is natuurlijk ook goed voor zn gewrichten. maar omdat we maar zo kort met hem kunnen wandelen heeft hij in huis soms nog zoveel energie en rent dan als een dolle stier het huis door wat natuurlijk ook niet goed is. hij kan gewoon niet stil zitten.
Ook omdat ikzelf geen eerdere ervaring heb gehad met artrose en ook geen andere hond ken met artrose kan ik hem dus met niemand vergelijken om te zien hoe erg het met hem is en wanneer het eventueel echt niet meer verder kan.
ik heb wat filmpjes toegevoegd maar daar is het niet heel goed te zien, in het echt is het toch wat ernstiger
