Pagina 1 van 1
Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 11:03
door kajuna3
Wij hebben een vouwwagen gekocht en willen dit jaar voor het eerst gaan kamperen met onze 3 honden.
Nu heb ik al heel veel op google gezocht en hier de vakantiepagina's doorgespit maar ik kom toch steeds maar bij een handjevol campings uit die meer als 2 honden toelaten. Waarschijnlijk zullen er wel campings zijn waar in overleg een hond meer mee mag maar om nou al die campings te bellen en te vragen of dat mag gaat me een beetje ver.
Is er echt zo weinig aanbod in Nederland of zoek ik verkeerd?
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 11:10
door Safari
Hewi is er vorig jaar geweest (dus ik praat voor mijn beurt

) met drie honden. Camping zus en zus bij Nijmegen en volgens mij heeft ze het daar erg naar haar zin gehad.
www.minicampingzuzenzus.nl
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 12:39
door kajuna3
Bedankt.. die stond nog niet in mijn lijstje
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 13:10
door Safari
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 15:38
door beatje
Wil je persé in nederland blijven?Wij gaan meestal naar frankrijk en dan naar franse campings daar zeuren ze niet over je honden en meestal mogen ze nog gratis mee ook of voor 0,50 cent.We gaan wel altijd naar de eenvoudige campings,we nog met zwembad voor de kinderen,maar daar stopt de luxe dan ook.
We zijn ook naar de wilsumerbergen geweest vlak bij coevorden de grens over,ook een hele fijne camping om met je honden en kinderen naar toe te gaan.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 15:45
door Marjoleine
Wij vinden er altijd wel een, hoor.
We gaan graag buiten het seizoen ook, dan zijn ze vaak soepeler en ik houd van rust.
Wij willen liefst kleine campings, veel wandelgebied in de buurt ook en niet duur. En dat kan dus best (wij hebben vijf honden).
Er is Wyckel, Grashoek, Rouwzand en we gaan nu naar ergens in Drenthe, die naam heb ik even niet paraat.
Als je er een wil weten roep je maar.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 17:06
door roksefloks
www.twistvliet.nl Wij kampeerden er met 5 honden.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 19:24
door Lysette
http://campingdeplagge.nl
Hier zijn wij drie jaar geleden geweest met ons drietal.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 21:12
door SuzieC1970
Wij kamperen altijd op een minicamping in Friesland en ik geloof niet dat het uitmaakt hoeveel honden je meeneemt hoor, mits ze aangelijnd zijn. Boerencamping Ny Herema in Tzum.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 21:13
door YvetteJ
Ik begrijp je gevoel wel, in Nederland loop ik ook vaak wel tegen hetzelfde probleem aan, zeker in het hoogseizoen en/of op campings waar ook behoorlijk wat voor kinderen te doen is.
Frankrijk is echt een supermakkelijk land wat honden meenemen betreft maar ook hier in NL is wel eea te vinden, goed zoeken dus!
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 22:26
door kajuna3
Bedankt voor alle reacties, zitten toch wel weer tussen die ik nog niet gevonden had. Omdat we meest weekenden weg willen is het makkelijker om in Nederland te blijven. Had wel al hier en daar gezien dat Frankrijk inderdaad makkelijker is dus daar gaan we de eerstvolgende lange vakantie maar heen denk ik.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 02 jul 2014 22:54
door Meissie
Wij zijn het pinksterweekend op deze camping geweest
http://www.pressefinne.nl/
Met 3 honden.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 03 jul 2014 01:09
door Tallie
Bij de Besthmenerberg in Ommen mag je ook 3 honden meenemen, leuke hondvriendelijke camping. Wel vrij groot, maar in een schitterend gebied.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 03 jul 2014 10:26
door kajuna3
Die Bestmenerberg ziet er super uit zeg. Wat raar dat ik die niet gevonden op hondensites. Lijkt me een uiterst hondvriendelijke camping. Bedankt!! groeten Petra
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 03 jul 2014 12:34
door Marjo
Ik weet dat ze op camping prenger in den velde ook niet erg moeilijk doen over het aantal honden, als ze maar aangelijnd zijn.
Re: Kamperen met 3 honden
Geplaatst: 05 jul 2014 10:18
door clausipaus
Je moet het ook gewoon vragen hoor.
Mijn pa is daar kei goed in, die regelt altijd de camping en weet het al jaren voor elkaar te krijgen om, in wat voor land dan ook, campings te vinden waar wij met 3 of 4 honden op een plek zitten.
Hij stuurt gewoon een mailtje met heeft u nog plaats voor zoveel tenten, zoveel mensen en zoveel honden en dan horen we vanzelf wel of de reactie positief is of niet.
In Nederland kan ik camping Holterberg aanraden,
http://www.ardoer.com/nl/camping/holterberg, hier zaten wij met vier honden.