Pagina 1 van 1

Buikvirusje?

Geplaatst: 19 jun 2014 13:32
door Irisz
Zondag met de jongens naar de jachthondenshow geweest, maandag werd Focus niet lekker.
Aan de waterdunne diarree, niks willen eten en zelfs niet willen wandelen.
Op kip en rijst gezet, finidiar in overleg met DA en dinsdag ging het al wat beter.
Hij at zijn kip en ik heb kleine beetjes van zijn eigen vlees toegevoegd. Ontlasting ook beter, ging goed.
Gisteren idem.

Vannacht weer mis. Hij maakte me wakker want hij moest naar buiten. Gewandeld, alleen geplast.
Terug naar huis. Uurtje later, hij moest weer naar buiten. Gepoept, normale ontlasting.
Zijn maag/darmen(?) gaan ontzettend tekeer. Borrelen, piepen, ik hoor van alles.
Net naar het bos geweest, weer waterdunne poep. :ugh: Ik was inmiddels gestopt met finidiar omdat de diarree over was.
Toch maar weer beginnen?
Hij heeft net wel een beetje gegeten na het wandelen, dus ik denk dat het wel oplucht als het eruit is.
Maag/darmen nog steeds onrustig.
Geen koorts, slijmvliezen mooi roze en hij is vrolijk en actief.
Kan het kwaad om iets langer door te gaan met finidiar wanneer de diarree over is? Heb het idee dat ik nu te vroeg ben gestopt, maar hij moet ook niet te harde drollen krijgen natuurlijk.
En even compleet op kip en rijst (heeft niet mijn voorkeur) of wel met zijn eigen vlees aanmengen?

Re: Buikvirusje?

Geplaatst: 19 jun 2014 13:36
door malinois
Finidiar geef ik altijd nog een dag of 2 door ook al is t alweer beter.
Kan geen kwaad ook overigens t wat langer te geven. Rijstewater laten drinken daarnaast?
Té hard is t hier nog nooit geworden.

Re: Buikvirusje?

Geplaatst: 19 jun 2014 13:39
door Irisz
malinois schreef:Finidiar geef ik altijd nog een dag of 2 door ook al is t alweer beter.
Kan geen kwaad ook overigens t wat langer te geven. Rijstewater laten drinken daarnaast?
Té hard is t hier nog nooit geworden.
Oke mooi, dan ga ik dat nu ook doen, ik denk dat ik gewoon te vroeg ben gestopt.
Hij drinkt uit zichzelf wel goed, dus ik ben niet bang voor uitdroging. Rijstewater heb ik nog niet geprobeerd, dankjewel.
Ik doe wel een beetje zout in het water waarin in de kip kook (niet zo veel) en daar geef ik wat van.
Maar drinken gaat goed gelukkig.

Re: Buikvirusje?.

Geplaatst: 19 jun 2014 16:27
door Devel
Lijkt in de lucht te hangen. Darko is ook een dag of 3 aan de diarree en overgeven geweest. Nu heb ik hem eergisteren en gisteren volledig op rijst gezet en op zachtvlees en vanmorgen was het eindelijk weer goed. Ik houd het vandaag ff aan denk ik en dan even kijken wat ik moet beslissen, verder gaan op zijn puppy brok Royal Canin of andere brok.

Re: Buikvirusje?

Geplaatst: 19 jun 2014 19:17
door anniek16
Beide hier hebben het ook gehad met dunne spuitpoep en niet eten etc. Ik ben ook weer te vroeg terug gegaan naar hun eigen voer. Ze kwamen mooi achter elkaar aan met het virusje en dat koste me 1.5 week.

Re: Buikvirusje?

Geplaatst: 20 jun 2014 09:35
door jores
ONze Lanci is ook sinds de show wel / niet aan de dunne, nou kan bij hem ook meespelen dat hij ergens logeert en ander eten krijgt