Pagina 1 van 1

Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 14:13
door ranetje
Dit is een vraag op fb, maar ik ze het hier ook even neer................
herkent iemand deze enorme zwelling van de nek?
het is geen tumor o.i.d.
De artsen weten niet wat het is en de zwelling wordt steeds erger.

Afbeelding
An alle meine Freunde. Dies ist der Hund von meinem Freund Johann. Sein Nacken ist dreimal so dick wie er sein sollte. Die Tieraerzte haben Proben genommen. Es ist kein Tumor und kein Krebs. Die Aerzte sind ratlos und sagen, dass er stirbt. Ich bitte alle meine Freunde den Beitrag zu teilen und ihre freunde zu bitten, ihn auch zu teilen. Vielleicht hat irgendein Tierarzt dieses Phaenomen schon einmal gesehen. Der Nacken waechst weiter und auch unter der Kehle schwillt es an, so dass er zu ersticken droht. Dank an alle meine Freunde. PS: der Kleine ist erst 1 Jahr alt.

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 14:16
door Laura84
geen idee maar wat verschrikkelijk dat ze niet weten wat het is

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 14:18
door Evertje
Het lijkt wel een soort kraag om z'n nek die zwelling of niet?
Hopelijk komen ze er op tijd achter wat het is, arm beessie.

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 14:44
door runninggirl
Dit is wel heel groot zeg. Jura had daar ook een flinke bult (tennisbalformaat) na een inenting wat was gaan reageren op die plek. Weet niet of zoiets de oorzaak zou kunnen zijn, dat de hond daar ook een prik heeft gehad?

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 15:26
door laura23
een vochtophoping van een reactie op een grasaar ofzo?

heel erg vaag in ieder geval...

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 16:00
door ranetje
Inge O schreef:ik neem aan dat ze toch al via rx of echo hebben geprobeerd om te zien uit welk weefsel/materiaal de zwelling bestaat? dat zou de zoektocht toch al in een bepaalde richting moeten sturen?
:U:
Ik weet niet meer dan er in dat Duitse berichtje staat.
Tumoren niet zijn gevonden (dus onderzocht) geen kanker (is onderzocht) en er is antibiotica gegeven.
Er staat niets in over antihystamine en dat verbaast me een beetje.
Dus ik heb naar een bericht achter gelaten bij de poster op fb of dat gebeurd is.......

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 16:02
door gonnie
Tama had zo bobbel wel iets minder groot door een piepklein houtsnippertje, dat vond de dierenarts pas nadat hij haar open had gemaakt.
Antibiotica hielp bij haar in eerste instantie wel, maar de tweede kuur hielp niet meer en had ze tijdens de kuur ook koorts.

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 16:22
door Pukkeduk
Je ziet zoiets wel eens bij paarden als er onderling flink gestoeid of gevochten is. Wat er dan gebeurt is dat door de specifieke manier van bijten wat paarden doen (vast pakken en de huid draaien) scheurt als het ware de onderhuid terwijl de bovenhuid geen wonden vertoont of enkel wat puntjes die snel dicht gaan. Vervolgens komt daar een lelijk abses wat steeds dikker wordt omdat de pus nergens heen kan.

Ik zou zeggen scheer de hele nek kaal en zoek eens naar puncture wonden.

Re: Dringend verzoek

Geplaatst: 25 apr 2014 19:33
door kipo
Er zijn biopten genomen, het is geen tumor en geen kanker. Maar op de uitslag van een biopt staat toch altijd ook welk weefsel en cellen er wél gevonden is.
Wanneer dit begonnen is en hoe snel het gaat is ook handig om te weten en wellicht is het ook nog nuttig om ook biopten van de lymfeklieren te nemen.