Pagina 1 van 1

Hoe vindt besmetting plaats

Geplaatst: 22 jan 2014 11:48
door teckeltoos
Ik lees veel berichten over honden die overgeven en diarree hebben.
Er wordt gezegd dat er een "virusje" heerst.
Nou vraag ik me af hoe zich dit verspreidt.
Ik heb er een poll over gemaakt

http://www.hondenforum.nl/plaza/viewtop ... 9&t=281045

Re: Hoe vindt besmetting plaats

Geplaatst: 22 jan 2014 12:05
door rose
Dit lees ik net op FB : _______________________________________ In een groot deel van Nederland gaat er een virus rond onder honden.Het lijkt op het coronavirus en is behoorlijk agressief en gevaarlijk. Honden krijgen dit door het ruiken of eten van besmette ontlasting van andere honden.Ze krijgen last van braken,diarree (met slijm en bloed) en eten en drinken bijna niet meer. Goed om je viervoeter dus extra in de gaten te houden komende tijd.



Voor wat het waard is :wink:

Re: Hoe vindt besmetting plaats

Geplaatst: 22 jan 2014 19:34
door Neeltje
rose schreef:Dit lees ik net op FB : _______________________________________ In een groot deel van Nederland gaat er een virus rond onder honden.Het lijkt op het coronavirus en is behoorlijk agressief en gevaarlijk. Honden krijgen dit door het ruiken of eten van besmette ontlasting van andere honden.Ze krijgen last van braken,diarree (met slijm en bloed) en eten en drinken bijna niet meer. Goed om je viervoeter dus extra in de gaten te houden komende tijd.



Voor wat het waard is :wink:
Wat ik toch vind op internet valt het met het coronavirus toch wel mee. Als Lotje dat al zou hebben, heeft ze in 3 dagen tijd 3 keer dunne ontlasting gehad en wat gal overgegeven. Het enige dat ze minder doet is eten.