Pagina 1 van 1

Re: Plan van aanpak, schertsvertoning

Geplaatst: 20 dec 2013 08:23
door Es
Er 'lopen' nu wel meer dingen ism met universiteiten, zoals de onderzoeken naar Chihuhua en Franse Bull, de Engelse Bull en de Cavalier gaan 'onder curatele', er komt een softwareprogramma verwantschap ( http://www.raadvanbeheer.nl/fokkerij-ge ... wantschap/), de website van de RVB gaat op de schop, misschien de databse ook wel, en gaan DNA afstaan.

Er gebeurt wel veel maar duurt lang.

Overigens kunnen rassen ALTIJD aanvragen om hun stamboeken te mogen openen (Smous en de Wetter doen het nu), dus als een ras dat echt wil kan dat gewoon. Alleen moet er dan veel werk verzet en overgestemd door de leden.

Re: Plan van aanpak, schertsvertoning

Geplaatst: 20 dec 2013 09:40
door Rosita Compagner
Nederlandse rassen, toch? Aan andere rassen brandt de Raad z'n vingers niet. Misschien moet René de FCI ook eens betrekken in zijn bespiegelingen, die hebben dezelfde boter op hun hoofd. Maar goed, ook een orgaan zoals Martijn het benoemd.

Nog even en ik begin inderdaad gewoon voor mezelf, geen idee hoe lang ik de lol in de fokkerij nog laat vergallen door al het gedoe.