Vrijdagavond zat ik op de site van de Winner te kijken naar de inschrijvingen, mis ik bij de 1daagse èn Winner, 'n hond , waarvan ik zeker wist dat die ingeschreven was.
Toch ging ik twijfelen en gelijk contact opgenomen met de engelse eigenaar, ja hoor, hond voor beide dagen ingeschreven, bevestigd door de organisatie, overtocht en hotel geboekt.Van de organisatie nog 'n telefoontje gehad dat de inschrijfkosten ( vroege inschrijving dus laag bedrag) op de show voldaan kon worden, dit om de bankkosten te omzeilen.
Maar nu staat de hond niet bij de indeling dus lekker stressen voor de eigenaar.
Die heeft vanochtend met de Winner organisatie gebeld en ja hoor, foutje van de Winner, hond is wel ingeschreven maar niet verwerkt!
Hij kan dus komen maar moet nu gelijk het inschrijfgeld via de bank overmaken en dan ook nog het hoge tarief

