Pagina 1 van 1
Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 14:48
door Caro.
Kaya is altijd dol op zwemmen geweest, maar mag het van mij vanaf vorige zomer niet meer, omdat ik bang ben dat ze niet meer terug kan komen (11.5 jaar oud en mankeert van alles).
Vanmiddag aan de waterkant van de Vecht, werden stokjes door mij dus ook 1 of 2 meter verder gegooid, zodat Kaya ze nog prima kon pakken zonder dat ik in nood het water in moest om een half verzuipende hond van 40 kilo proberen te redden.
Maar na zo'n kwartiertje spartelplezier, besloot Kaya op eigen gelegenheid dat het wel tijd was voor een stukje zwemmen en madam krakkemikkig zwom gemoedelijk een heerlijk stukje met een geweldige pretbek

Zolang ze rustig bleef en niet te ver weg ging, besloot ik het maar goed te vinden en het was gewoon puur genieten om ouwetje Kaya toch nog een keer te zien zwemmen.
Puchu natuurlijk spartelend aan de kant tot buikhoogte en zelfs voor koekjes die verder werden gegooid, liet meneer zich niet verleiden tot zwemmen... vrouwtje, buik nat is goed zat, rug gaat te ver ja?!

het blijft een kleuter

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 14:55
door thom
Ach, die lieve, mooie oma Kaya had het heerlijk dus

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 15:17
door Ariane
Ach goh
Ik wil geloven dat dat genieten was voor je!
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:21
door Neeltje
Heerlijk! En natuurlijk geen camera bij je........

dat is altijd bij zulke momenten.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:25
door Pakdebal
.
ze gaan echt aan de kant , als ze het niet halen
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:28
door Annajaco
Lekker toch dat ze zo kan genieten van het water. Maar kan me heel goed voorstellen dat je het eng vindt als ze te ver gaat.
Mijn zus heeft dat met een hond van haar die epilepsie heeft, die wil ook zo graag zwemmen maar ja stel dat ze een aanval krijgt.
Ze heeft nu een flexlijn van 7 meter voor haar, kan ze toch zwemmen maar mocht er wat gebeuren dan kan ze haar zo naar zich toe trekken.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:30
door Barnsley
PDB, ze gaan dus niet aan de kant als ze het niet halen, als ze ver in het water zijn en hun lichaam het niet meer kan, hoe moet je dan nog terug komen? Juist! Laatst was er met een wandeling ook een (te) grote stok in het water gegooid, hondje gaat er achteraan en is zo fanatiek daarin, beet de stok vast maar die bleek toch te zwaar te zijn. Maar denk maar niet dat ze los liet hoor, ze ging koppie onder met stok en al. Maar loslaten ho maar! Daar is de eigenaar ook bij in het water moeten gaan om haar die stok echt uit haar bek te halen zodat ze naar de kant kon. Die was geheid verzopen.
@TS, fijn dat Kaya nog even lekker heeft kunnen genieten!
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:36
door Caro.
Neeltje schreef:Heerlijk! En natuurlijk geen camera bij je........

dat is altijd bij zulke momenten.
Nee natuurlijk niet

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 16:37
door Caro.
Barnsley schreef:PDB, ze gaan dus niet aan de kant als ze het niet halen, als ze ver in het water zijn en hun lichaam het niet meer kan, hoe moet je dan nog terug komen? Juist! Laatst was er met een wandeling ook een (te) grote stok in het water gegooid, hondje gaat er achteraan en is zo fanatiek daarin, beet de stok vast maar die bleek toch te zwaar te zijn. Maar denk maar niet dat ze los liet hoor, ze ging koppie onder met stok en al. Maar loslaten ho maar! Daar is de eigenaar ook bij in het water moeten gaan om haar die stok echt uit haar bek te halen zodat ze naar de kant kon. Die was geheid verzopen.
@TS, fijn dat Kaya nog even lekker heeft kunnen genieten!
Precies, dat zou Kaya ook doen. Die is zo fanatiek met stokken en ballen en zou absoluut doorgaan, zelfs al wordt het haar dood.
Maar nu ging ze rustig zwemmen omdat er geen bal of stok aan te pas kwam (die gooi ik niet meer ver dus) en dan is het al een stuk
minder eng als ze gewoon op haar gemak doet.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 18:05
door patricia
leuk is dat om te zien zo'n oudje die op haar eigen manier geniet.
Mijn oude boef deed dat ook vaak, gewoon een meter of twee uit de kant en weer terug zwemmen.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 18:12
door M@rleen
Heerlijk zeg, als ze genieten

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 19 jul 2013 18:14
door Pemba
Fijn dat ze nog zo lekker geniet

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 11:18
door *tweety*
Heerlijk dat ze zo genoot van het zwemmen

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 11:24
door samantha!
Haha heerlijk dat ze even genoten heeft

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 15:21
door Caro.
Inge O schreef:en gelijk had ze, dat ze jou nog niet gebeten heeft omdat het niet eerder mocht

.
Haha, ja dat was weer een meevaller
Ze zwom altijd veel en graag, maar dat was altijd met stokken en ballen. Omdat ze daar zo vreselijk fanatiek in is, durfde ik het niet
meer aan op haar leeftijd (ze duikt gewoon als de stok zinkt en komt niet eerder terug dan dat ze 'm heeft).
Zo gewoon een stukje zwemmen, deed ze eigenlijk alleen als ik mee ging zwemmen, maar nooit uit zichzelf. Dan zwemt ze natuurlijk
veel kalmer en blijkbaar heeft ze nu de 'bedaardheid' (mwahhh vreemd woord icm Kaya

) om dat wel te doen.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 17:27
door Mit
Gekke oma

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 19:20
door Daisy@
Ah, ik zie het voor me. Kaya genietend van haar rondje en Puchu niet durven, haha.
Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 20 jul 2013 23:06
door Caro.
Inge O schreef:Caro. schreef: (ze duikt gewoon als de stok zinkt en komt niet eerder terug dan dat ze 'm heeft).
moet je maar stokken gooien die niet zinken, wasda nu

.
testing testing
Misschien mag ze het stokje van Simone even lenen, wordt vast gezellig met die twee

Re: Gekke Kaya
Geplaatst: 21 jul 2013 16:40
door ranetje
Wat mooi
Rana heeft van de week ook weer heel even gezwommen
Sinds vorig jaar gaat ze niet meer met de voetjes van de grond.
Maar toen het zo warm was besloot ze opeens het balletje dat ik voor Ita had gegooid te gaan halen
Na die ene keer vond ze het trouwens wel weer genoeg en heeft ze aan de kant gesparteld.
Balletje net zo ver in het water dat ze er staand nog bij kan
