Pagina 1 van 1
Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 11:41
door Tessa_
Vanaf half juni heb ik redelijk veel tijd om vrijwilligerswerk te gaan doen.
Op dit forum las ik laatst dat er te weinig vrijwilligers met hond kunnen worden gevonden om bijvoorbeeld verzorgingstehuizen te bezoeken.
Laat ik nou net EN tijd EN zin EN een (gekeurde knuffel)hond hebben. Mijn zwarte knuffeltje kan voor meerdere doeleinden worden ingezet.
Ik weet echter helemaal niet waar ik moet zoeken. Ik woon in het midden van het land, dus kan ook alle kanten op wat dat betreft.
Wie heeft tips/trucs of kan mijn hulp goed gebruiken?
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 12:00
door JBK
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 12:03
door -Lilo-
Gewoon een zorginstelling of vrijwilligerscentrale in je buurt bellen. Denk wel dat ze dit een leuk idee vinden!
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 12:13
door Tessa_
Bedankt! Bommel is reeds een goedgekeurde Snuffelhond
Aangezien het straks vakantie is (en na de vakantie wegens bevalling uit de running ben) zoek ik een soort opvulling voor de komende maanden.
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 13:45
door veertje
Leuk idee! Er is vast een verzorgingstehuis geïnteresseerd als je het aanbiedt
Joris is geen officiele snuffelhond, maar gaat gewoon mee naar mijn oma als we op bezoek gaan. Zo leuk hoe al die mensen reageren. Geen tijd meer om ruzie met elkaar te maken, alleen oog voor het hondje. Allemaal dementerende ouderen, maar verhalen over vroeger van hun honden weten ze dan nog zo goed te vertellen

Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 14:08
door SannePP
Hmmz ik zag gisteren op de Dag van de Hond in Oirschot een busje staan hierover... Kan toch niet meer op de naam komen...
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 27 mei 2013 15:00
door gyanty
Maar sophia-vereninging kan je toch ook helpen bij het vinden van juiste instellingen. Ik zit nog steeds in een aaihondenproject. WE hebben regelmatig informatie- en intervisiebijeenkomsten. Daarbij worden we ook begeleid door coaches waar we alle vragen en situaties mee kunnen bespreken. Ze matchen de ouderen ook echt met bepaalde honden. Zo heb ik niet echt een hond die graag stilzit, maar met bewoners lekker balletje wil gooien of zoekspelletjes doen, terwijl andere hondjes liever op schoot zitten. Maar via google en aaihonden e.d. verbaasde ik met nog over hoeveel projecten er toch nog zijn, ik zou daar dus even tussen zoeken.
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 29 mei 2013 18:52
door *tweety*
Gewoon naar het verzorgingshuis gaan en je aanmelden voor vrijwilligerswerk.
Heb ik ook een tijdje gedaan, mensjes zijn je zo dankbaar als je wat met ze doet.
Ik heb een tijdje in het restaurant van het verzorgingshuis gewerkt als vrijwilligster, eten delen en helpen met eten, wandelen met rolstoel.
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 29 mei 2013 19:29
door Aphraell
onze AB-er post toevallig vanavond dit:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
En vrijwilligers zijn idd altijd welkom..graag zelfs
Re: Vrijwilligerswerk gezocht!
Geplaatst: 29 mei 2013 20:14
door Frouke
Leuk dat je dat gaat doen! Ik neem zelf ook met mijn honden deel aan een aaihondenproject en het is echt heel dankbaar om te doen. Mijn honden genieten zelf ook van al die aandacht en ze zijn daarna helemaal versleten. Omdat ik fulltime werk zie ik het ook echt als twee vliegen in één klap, ik doe wat voor mijn medemens en ik ben met de honden bezig.