Pagina 1 van 1
goede betaalbare brok?
Geplaatst: 31 mar 2013 18:40
door Suzet
Er is zoveel keus in de hondenbrokken dat ik door de bomen het bos niet meer zie. Ik zoek een goede betaalbare brok. Mijn hondje (5 maanden) had toen ik haar kreeg een week geleden last van te veel en te dunne ontlasting. Ik heb haar nu tijdelijk op Prins lam en rijst kvv staan en dat gaat goed. Is het een idee om haar de Prins en lam en rijst brok te geven? Ik had eerst de brokken van Profine maar ze vind ze niet lekker. Iemand die me wellicht met andere merken verder kan helpen?
Ik hoor het graag.
Groetjes Suzet
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 31 mar 2013 18:56
door dagmar88
Kijk hier eens:
http://www.voerwijzer.com/
Kun je brokken vergelijken, maar ook kijken naar goedkopere merken vers voer.
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 01 apr 2013 17:53
door linda1985
Prins, Cavom, Carocroq

Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 01 apr 2013 19:14
door SuzieC1970
Cavom, Prins, Farmfood... Geen fancy brok maar wel gewoon goed!
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 01 apr 2013 20:37
door Naima
Ik zou kijken waar je hond het goed op doet. Mijn hond doet het bijv niet echt goed op Prins, maar mijn vorige hond juist wel. Ik voer zelf kvv en de geperste brok van Biofood, die is goed betaalbaar en mijn hond doet het er goed op (en eet het met plezier).
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 01 apr 2013 21:59
door Sassy
Canex, die hebben ook een geperste variant.
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 03 apr 2013 12:40
door Suzet
Dankjulliewel, ik ga in deze richting zoeken.

Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 03 apr 2013 12:51
door xSuzannex
Ik ben ook erg aan het zoeken naar een juiste brok. Prins, farmfood, cavom, carocroq. van alles gehad maar geen enkele was juist voor Cas.
Nu eet hij al een maand of 2 dog lovers gold, en volgens mij is dit eindelijk een waar hij het wel lekker op doet.
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 03 apr 2013 13:20
door S@ndr@
tja, dat kan net het verschil zijn tussen een geperste brok en een gebakken brok. - ik heb t ook niet zo op die geperste meuk
Barca lam/rijst is ook een goede gebakken brok, ( had ik altijd voor DuCain)
Re: goede betaalbare brok?
Geplaatst: 05 apr 2013 18:12
door Suzet
Dankjullie Suzanne en Sandra voor jullie aanvulling.
Ik denk ook dat het ook een kwestie is van zoeken wat bij je hond past. Maar het is in ieder geval handig als je al weet wat goede opties zijn om te proberen.
Is er toevallig nog iemand bekend met Brit?