Pagina 1 van 1

Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 13:05
door Lin-C
Vandaag zijn Sem en ik geslaagd voor GG A! Eigenlijk zouden we in december al examen doen, dat is er toen niet van gekomen omdat de rest van de groep nog niet aan het examen toe was. Er is toen gekeken of we bij een andere groep konden aansluiten die examen ging doen maar die was er toen niet. Toen werd het examen gepland voor 23 maart (vorige week) maar werd deze afgelast i.v.m. de kou.

Nu was het dus eindelijk zo ver, eerst kwam het 'groepsgedeelte' waarin je verschillende oefeningen moet doen. Bijvoorbeeld; Op een rij staan, hond zittend naast je en één voor één om de groep heen lopen, de examinator de hand schudden (hond moet naast blijven zitten) en hond 2 minuten af/liggen. Nou, dat gedeelte ging allemaal best slecht. :mrgreen: Sem stond op tijdens het schudden van de hand (doet hij anders echt nooit :19: ) en stond zo ongeveer 6 keer op tijdens het af en blijf. :engel:

Het gedeelte waar we 'alleen' op het veld stonden ging beter. Dat waren oefeningen als; Plaats sturen, zit en doorlopen, volgen, komen op 15 meter en spel apport. Al met al ben ik ontzettend trots op Sem en doen we het samen gewoon met heel veel plezier. We gaan door naar de B, die begint begin mei. Uiteindelijk wil ik denk ik Flyball of Agillity gaan doen.

Hieronder de diploma en scorelijst.

Afbeelding

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 13:19
door joytje333
gefeliciteerd!

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 17:35
door danifa
Gefeliciteerd :cheer:

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 17:40
door semmyboy
Gefeliciteerd!
Train je ook in heiloo?

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 17:53
door JML
Mooi resultaat! Gefeliciteerd!

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 19:10
door Lin-C
Bedankt allemaal!

semmyboy schreef:Gefeliciteerd!
Train je ook in heiloo?
Nee, in Heerhugowaard. Train jij in Heiloo?

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 30 mar 2013 19:18
door samantha!
Gefeliciteerd :cheer:

Re: Geslaagd!

Geplaatst: 31 mar 2013 16:35
door mito
Gefeliciteerd!