Pagina 1 van 1

Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 11:18
door Fendi
Fendi heeft vanochtend narcissen (blaadje) gegeten en flinke gespuugd. Gezien de hoeveelheid wat hij heeft gegeten en wat er weer is uit gekomen lijkt me alles er weer uit. Ze is nog wel misselijk en blijft speekselen. Wat kan ik hier aan doen? Ze voelt zich niet lekker. Kan ze nu wel gewoon haar brok eten?

Re: Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 12:15
door ~Suzanne~
Fendi schreef:Fendi heeft vanochtend narcissen (blaadje) gegeten en flinke gespuugd. Gezien de hoeveelheid wat hij heeft gegeten en wat er weer is uit gekomen lijkt me alles er weer uit. Ze is nog wel misselijk en blijft speekselen. Wat kan ik hier aan doen? Ze voelt zich niet lekker. Kan ze nu wel gewoon haar brok eten?
Ik zou een DA bellen en overleggen. Er staat mij bij dat narcissen giftig zijn. Niet meteen dodelijk giftig maar toch. Of er moet iemand op het forum zijn die dit met zekerheid weet?

*edit: ja, giftig dus. Beslist ff DA bellen om te vragen of de hond een middel moet hebben om over te geven. Even geen risico nemen lijkt me.

http://www.puppyopvoeden.nl/giftige-pla ... or-honden/

Suzanne

Re: Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 12:27
door freskin
Ik zou eerst even afwachten. Maar natuurlijk kan je altijd even een da bellen voor de zekerheid. :wink:

Als ze haar brokken lust zou ik die gewoon geven. Is ze nog misselijk dan komen die er natuurlijk gewoon weer uit. Maar misschien helpt het haar om die vieze narcissensmaak weg te werken :wink: Ik zou er niet al te veel over inzitten nu ze alles heeft uitgebraakt.

Sterkte, en geef haar maar een dikke beterschapsknuf! :J:

Re: Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 12:29
door Fendi
Bedankt voor antwoorden. Fendi lig nu te slapen en heeft niet meer gespuugd.

Re: Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 12:49
door freskin
Fendi schreef:Bedankt voor antwoorden. Fendi lig nu te slapen en heeft niet meer gespuugd.
:ok: Nog wel even in de gaten houden natuurlijk. Maar als ze niet meer misselijk is zal ze snel opknappen! :wink:

Re: Narcissen gegeten

Geplaatst: 17 mar 2013 14:42
door Einstein
Einstein heeft ook een keer narcissen gegeten, die spuugde hij meteen weer uit en daar kwamen verder geen klachten van. Daarna heeft ie 3 hyacinten bollen opgegeten, helemaal. Daar werd hij niet misselijk van, wel nog winderiger (lees..elke stap een harde scheet) en diarree. Wel gebeld met de dierenarts en het kon geen kwaad maar voor de zekerheid peperkoek geven. Geen idee wat daar achter zit?
Eventueel een dagje rijst met kip om de maag rust te geven maar dat doen wij niet snel meer (hoe normaler Einstein blijft eten, hoe sneller de ontlasting weer normaal (dat verschilt per hond natuurlijk)