Pagina 1 van 1
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 15:00
door kipo
Heavy schreef:Mij is verteld dat die spray alleen werkt als je alles inspuit mand gordijnen plinten enz dan alles dichtdoen en weggaan en na een uur of 3 goed ventileren..en een paar dagen niet stofzuigen en dweilen...
als vissen er al aan dood gaan zou ik het niet op een hond spuiten.
Gewoon hond druppelen en pilletjes geven die de eitjes doden en alles inspuiten gaat het snelste denk ik.......of alles oppakken en buiten zetten.......het vriest......

Dat zegt niks, vissen hebben een heel andere anatomie/fysiologie dan zoogdieren. Bijna alle vlooienmiddelen zijn slecht voor vissen.
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 15:03
door Ariane
Cleva schreef:Waarom moet je de omgevingssprayspuitbus niet op de hond zelf zetten?
Omdat het hartstikke giftig is, en ik las ook dat je vogelkooien en aquariums heel goed moet afdekken of zelfs verwijderen uit de ruimte die je bespoten hebt.
Jij hebt toch ook vogels en vissen?
En zou het voldoende werken als je de mand/bench met dat spul inspuit en ze er dan 'snachts in laat slapen?
Vlooienbestrijding is niet eenvoudig. U moet de vlooien op het dier bestrijden, de vlooien in huis en de eitjes en larven in huis.
- Zodra vlooien worden geconstateerd, moet alle honden en katten in huis worden behandeld met een bestrijdingsmiddel. Vraag hierover raad aan de dierenarts.
- Was het kussen of deken van uw huisdier.
- Stofzuig het hele huis (vloeren, tapijten, gordijnen, kussens en de onder- en achterkant van meubels). Denk ook aan uw auto als uw hond daar regelmatig mee vervoerd wordt.
- Meestal zal het ook nodig zijn om een insecticide te gebruiken voor de vloerbedekking, kussens, in de mand, onder kasten, bedden en plinten, enz. Sla geen enkele ruimte in huis over (warme chauffage-kelder, vergeten zolderruimte...). Deze producten moeten op het voorwerp gespoten worden in niet in de lucht verstuifd. Bepaalde merken zijn zo ontworpen dat ze niet vlekken op kostbare tapijten of meubilair. Deze producten mogen niet op dieren gebruikt worden. Vissen en vogels zijn zeer gevoelig voor deze insecticiden en moeten tijdelijk uit de behandelde ruimte verdwijnen. Deze behandeling moet enkele keren herhaald worden (tijdspanne afhankelijk van het gebruikte product).
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 15:50
door monique1963
Martijn vergeet ook niet de stofzuigerzak weg te gooien.....of goedkope vlooienband stukje afknippen en dan weer in nieuwestofzuigerzak te doen !
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 16:01
door verkadej
Jij woont toch in Duitsland Martijn?
Daar kun je ook dit kopen:
Protecto Insekten Vernebler
Protecto Fogger ist ein sich selbsttätig entleerender Sprühautomat gegen Flöhe in der Wohnung.
Der Protecto Fogger wirkt zweifach:
Ausgewachsene Flöhe werden abgetötet und die Entwicklung von Flohei und - larve wird durch den Entwicklungshemmer gestoppt. Der Protecto Fogger tötet auch Zecken, Läuse, Herbstgrasmilben usw.
Biozide sicher verwenden. Vor Gebrauch stets Kennzeichnung und Produktinformationen lesen.
Artikelnummer: 11036
Inhalt: 200 ml
bij:
http://beaphar.de/
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 16:07
door ~Suzanne~
Ik zou de omgeving met omgevingsspray doen en dan indd luchten. Dus: gordijnen, plinten, banken e.d. Ook trapbekleidng en vergeet de auto niet!
De hond zelf moet je ook behandelen maar NIET met omgevingsspray natuurlijk maar met een vlooienmiddel wat geschikt is voor die hond(en).
Suzanne
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 18:44
door Ariane
Cleva schreef:verkadej schreef:Jij woont toch in Duitsland Martijn?
Daar kun je ook dit kopen:
Protecto Insekten Vernebler
Wat voegt dat eigenlijk toe aan de gewone spuitbus?
ein sich selbsttätig entleerender Sprühautomat
Waarschijnlijk dat je dus niet hoeft te spuiten maar het automatisch wordt verneveld.
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 19:18
door Skittles
dat is volgens mij zo'n soort van 'gasbommetje'. dan is het voordeel dus dat het direct overal in gaat zitten en je geen plekje mist, denk ik.
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 19:23
door Ariane
Skittles schreef:dat is volgens mij zo'n soort van 'gasbommetje'. dan is het voordeel dus dat het direct overal in gaat zitten en je geen plekje mist, denk ik.
Dat, en dat je niet met zo'n spuitbus je hele huis af hoeft te gaan omdat er een vertraagde afgifte is die automatisch gaat.
Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 23:04
door verkadej
Cleva schreef:Een gasbom. In huis.
Kijk. Dat is grondig.
tja dat vond ik ook

maar euh wel eerst even de beesten uit huis halen die je graag wilt houden.
Mag in Duitsland wel, terwijl het niet op de Nederlandse website staat

......
Ik zal voor de rest geen commentaar erop geven

Re: Vlooienvraag
Geplaatst: 13 jan 2013 23:11
door Suuz!
ik heb in wanhoop ooit pilletjes gehaald voor de honden waarvan vlooien dood gingen als ze beten.
Dat was na 3 maanden terror vlooien die ik niet dood kreeg.
Wel in combi met omgevings spray. Uiteindelijk was dat de oplossing want pipet en shampoo was niet afdoende.