Pagina 1 van 1

Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 13:59
door Hailfall
Omdat Loki erg vatbaar schijnt te zijn voor dingen ben ik benieuwd of honden net zoals wij mensen ook een lagere weerstand kunnen hebben?

Bij Loki denk ik dat het komt doordat hij dus de eerste 4 maanden niet buiten is geweest en hierdoor dus geen imuumsysteem heeft kunnen opbouwen. Kan zoiets of is dat anders bij mensen dan bij dieren?

Kan ik hem dan iets geven zodat hij een betere weerstand krijgt zoals probiotica of iets in die richting (vitaminen)?

Op het moment ligt hij namelijk dus al weer zielig naast mij in bed omdat hij rommelende darmen/buikje heeft en hij van gekheid niet weet hoe hij moet liggen. Ik vind het zo zielig voor hem en behalve met hem knuffelen kan ik op het moment niet veel doen.

Had hem al wat yoghurt aangeboden (ik at zelf yoghurt en hij scheen geinteresseerd) maar dat wilde hij ook niet.

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 14:06
door Hailfall
Okay duidelijk :)

Wat bedoel je precies met fysieke kwalen? Zijn dat dingen waar ik achter zou kunnen komen en hoe? (even gewoon heel dom gevraagd) Ik bedoelde dus omdat bij de DA hij laatst gezond was verklaard.. vandaar..

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 14:15
door linda-bakker
Ik heb Suus haar weerstand opgekrikt met echinaforce, tabletjes, werkte super snel!

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 14:20
door Hailfall
Inge O schreef:
ja, haha, als ik straks naar de dokter ga word ik vast ook gezond verklaard terwijl mijn lijf toch echt niet perfect is hoor :mrgreen: .

ik bedoel (bij je hond) dan zoiets als zwakke maag en darmen (waarbij 'zwak' ook weer een verzamelnaam is voor verschillende mogelijke problemen of probleempjes).

maar misschien doet hij het niet goed op zijn huidige voeding?
Hm.. het kan wel.. hij krijgt het al sinds hij bij ons was maar de ontlasting was altijd wel gewoon goed (mooie nette drolletjes) alleen soms heeft dan hij ineens een "terugval" en dan voelt hij zich belabberd wat na een paar dagen ofzo weer over gaat.

Hij staat op een KVV van Rund omdat hij het andere gewoon niet eet (vind hij niet lekker)

Dit zit erin:
Zusammensetzung:
47% Muskel-, Kopf-, und Schlundfleisch vom Rind (davon Schlundfleisch 2%), 30% gemahlene Hühnerhälse und Karkassen, 15% verschiedene saisonale Gemüse (Karotten, Brokkoli, Zucchini, Stangensellerie, Salate), 6,5% grüner Pansen, 1% kaltgepresstes Flachsöl (Leinöl), 0,5% Seealgen- und Kräutermischung (Brennessel, Johanniskraut, Qeckenwurzel, Beinwell u.a.)

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 18:06
door Nel
Toen Sjakie hier net was had hij ook veel last van gerommel in zijn darmen en buikpijn. D.a gevraagd en die vroeg hoe vaak hij eten kreeg...mijn honden kregen altijd 1 keer eten per dag, maar Sjaak krijgt nu 's morgens ,'smiddags en 'savonds 1/3 portie en sindsdien gaat het prima...ander darmstelsel blijkbaar...

Succes met Loki

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 18:40
door yodi
Kleintje yakhult, vinden ze heerlijk, om de paar dagen 1 geven

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 19:32
door Bianca1971
begin ik nu gek te worden of lijken er opeens meer gevallen te komen van honden/puppy's die darmklachten krijgen, rommelende buikjes, overgeven, diarree, piepen/janken, niet weten hoe te gaan liggen????

Lijkt wel een virus..............

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 19:36
door Hailfall
Kan inderdaad zijn, er lopen hier ook een paar hondjes rond die hoesten etc maar die hebben we ontweken.

Hij had iig nu wel iets gegeten maar loopt nog steeds beetje verloren rond (helemaal ingedoken) en zijn buikje was net beetje opgezet maar nu weer normaal. Hij is echt een beetje miserabel vandaag.

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 07 jan 2013 22:51
door Bianca1971
aaahh gossie hoop dat ie ook snel opknapt

ik ontwijk met Kwiebes nu ook contact met andere honden, aangezien het onduidelijk is wat ze heeft, wil ik niet dat andere honden ook ziek worden :ok:

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 08 jan 2013 10:14
door Knoeppie
Knoep heeft na 2 darmoperaties waarbij in totaal 13 cm. darm is weg gehaald sneller last van misselijkheid en buikpijn. In principe moet ze die 13 centimeter prima kunnen missen maar er is duidelijk iets veranderd in haar spijsvertering.
Na wat onderzoeken om dingen uit te sluiten heeft de DA het idd als 'gevoelig' afgedaan. Ik moest haar probiotica gaan geven, mocht dit eerst met Yakult oid gaan proberen en als dat niet afdoende zou werken zou hij wel iets voor me hebben aan pillen of poeders ofzo.
Ze krijgt nu al een maand of 6-7 dagelijks een flesje probioticadrank van de Lidl en heeft vrijwel nooit meer last van misselijkheid en buikpijn!

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 08 jan 2013 12:49
door ranetje
Hailfall schreef:Kan inderdaad zijn, er lopen hier ook een paar hondjes rond die hoesten etc maar die hebben we ontweken.

Hij had iig nu wel iets gegeten maar loopt nog steeds beetje verloren rond (helemaal ingedoken) en zijn buikje was net beetje opgezet maar nu weer normaal. Hij is echt een beetje miserabel vandaag.
Ik ben geen ijverig ontwormer :oeps:
Maar zou Loki wormen kunnen hebben?
Dat soort niet lekker zijn had een van mijn vroegere honden als hij wormen had.

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 08 jan 2013 13:01
door jacq1970
om de weerstand teverhogen geef ik gewoon echinaforce tabletjes van het kruidvat of je kan ook die kinderkauw tabletten geven...probiotica yoghutjes...

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 08 jan 2013 13:05
door Hailfall
ranetje schreef: Ik ben geen ijverig ontwormer :oeps:
Maar zou Loki wormen kunnen hebben?
Dat soort niet lekker zijn had een van mijn vroegere honden als hij wormen had.
Ik ben ook niet van het ontwormen maar ik weet het niet. Hij heeft nog niet gepoept vandaag, hij "vergeet" het steeds als hij wordt afgeleid door alles op straat. Hij schuift ook niet met zijn kont over de vloer ofzo...

Hij voelt zich vandaag wel weer beter want hij heeft gegeten en kan ook weer als een idioot in crazy 5 minutes rond rennen.

Re: Lage weerstand?

Geplaatst: 08 jan 2013 20:01
door Jacq
probiotica hielp voor mij én voor mijn hond :-)